Sağlık Bakan Yardımcısı Çay Bahçesinde Konuştu

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, yurt içi ziyaretleri kapsamında Bilecik Osmaneli'de bir çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Güncel 27.03.2019, 13:16 27.03.2019, 13:20
Sağlık Bakan Yardımcısı Çay Bahçesinde Konuştu

Bakan Yardımcısı Eldemir'e ziyaretinde; İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serkan Kadir Keskin ve Destek Hizmetler Başkanı Dr. Ferhat Damkacı ile birlikte siyasiler eşlik etti. 

TIKLAYIN

Eldemir daha sonra Osmaneli halkı ve AK Parti teşkilatı ile bir çay bahçesinde bir araya geldi.

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir Çay bahçesinde gerçekleştirdiği kısa konuşmasında "Osmaneli, Cumhurbaşkanımız Tayip Erdoğan'ın 17 yıl önce bu millete, bu memlekete hizmet adına çıktığı yolda hiçbir zaman kendisini yalnız bırakmadı. Her seçimde Osmaneli desteğini artırarak hep sürdürdü. Çok vefalı bir yol arkadaşlığı yaptı. Bugün Osmaneli dünden daha iyiyse, şundan emin olun Osmaneli yarın bugünden daha iyi olacak. Çünkü önümüzde bizlere hizmet etme sevdalısı bir cumhurbaşkanı liderlik ediyor. Ümit ediyorum ki önümüzdeki günlerde de Osmaneli kendisine en iyi hizmet edecek kadroları seçecek. Osmaneli'nin büyümesi için, istikrarın sürmesi için ve Cumhurbaşkanımızın Osmaneli'nden gelecek güzel haberle mutluluğu için hep birlikte bu seçimlere gereğini yapacağınıza inanıyorum" dedi. 

Bakan yardımcısı Eldemir Toplum Sağlık Merkezi, Aile Sağlık merkezi ve 112 merkezi inşaatlarında incelemelerde bulundu. İnşaat hakkında yetkililerden bilgi alan Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir Osmaneli'den ayrıldı. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?