Sağlık Bakan Yardımcısı Çay Bahçesinde Konuştu

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, yurt içi ziyaretleri kapsamında Bilecik Osmaneli'de bir çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Sağlık Bakan Yardımcısı Çay Bahçesinde Konuştu

Bakan Yardımcısı Eldemir'e ziyaretinde; İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serkan Kadir Keskin ve Destek Hizmetler Başkanı Dr. Ferhat Damkacı ile birlikte siyasiler eşlik etti. 

TIKLAYIN

Eldemir daha sonra Osmaneli halkı ve AK Parti teşkilatı ile bir çay bahçesinde bir araya geldi.

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir Çay bahçesinde gerçekleştirdiği kısa konuşmasında "Osmaneli, Cumhurbaşkanımız Tayip Erdoğan'ın 17 yıl önce bu millete, bu memlekete hizmet adına çıktığı yolda hiçbir zaman kendisini yalnız bırakmadı. Her seçimde Osmaneli desteğini artırarak hep sürdürdü. Çok vefalı bir yol arkadaşlığı yaptı. Bugün Osmaneli dünden daha iyiyse, şundan emin olun Osmaneli yarın bugünden daha iyi olacak. Çünkü önümüzde bizlere hizmet etme sevdalısı bir cumhurbaşkanı liderlik ediyor. Ümit ediyorum ki önümüzdeki günlerde de Osmaneli kendisine en iyi hizmet edecek kadroları seçecek. Osmaneli'nin büyümesi için, istikrarın sürmesi için ve Cumhurbaşkanımızın Osmaneli'nden gelecek güzel haberle mutluluğu için hep birlikte bu seçimlere gereğini yapacağınıza inanıyorum" dedi. 

Bakan yardımcısı Eldemir Toplum Sağlık Merkezi, Aile Sağlık merkezi ve 112 merkezi inşaatlarında incelemelerde bulundu. İnşaat hakkında yetkililerden bilgi alan Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir Osmaneli'den ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 13:20

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER