WhatsApp, yeni "Kanallar" özelliğini kullanıma sunarak kullanıcıların artık Telegram'daki gibi kendi kanallarını oluşturarak takipçilere mesaj göndermelerine olanak tanıyor. Bu yeni özellik, spor organizasyonları, ünlüler ve şirketler gibi birçok kişi ve kurum tarafından benimsenmiş durumda. WhatsApp'ın "Kanallar" özelliği, dünya genelinde 150'den fazla ülkede kullanıma sunuldu ve Türkiye'de de kullanılabilir hale geldi.

GİZLİLİĞE SON DERECE ÖNEM VERİLİYOR

"Kanallar" özelliği, kullanıcıların favori içeriklerini ve bilgilerini bir araya getirmelerine yardımcı oluyor. Bu özellik, ayrı bir sekmede yer alarak kullanıcıların istedikleri kanalları takip etmelerine ve bu kanallardan gelen içeriklere kolayca erişmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca, WhatsApp, kullanıcıların gizliliğine önem veriyor ve takip ettiğiniz kanallarda numaranızı ve profil fotoğrafınızı diğer kullanıcılara göstermiyor. Katıldığınız kanallar da kimse tarafından görünmez.

KANALIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Tamamen ücretsiz olan yeni whatsapp kanalımız saglikpersoneliHABER.NET Whatsapp'da. Sağlık Bakanlığının yayınladığı Genelgeler, maaş ve ek ödeme ile ilgili yeni düzenlemeler, son değişiklikler, özlük haklarınızı ilgilendiren önemli konular yayınlandığında anında haberdar olacaksınız.

KANALIMIZI TAKİP ETMEK İÇİN:

https://whatsapp.com/channel/0029Va6HqO9AO7RJMW05qr1I 

Alışverişte IBAN’a gönder dönemi maliye kıskacında Alışverişte IBAN’a gönder dönemi maliye kıskacında

Personel Sağlık haberlerinden seçtiğimiz önemli başlıkları her gün Whatsapp aracılığıyla cep telefonlarınıza ücretsiz mesaj olarak gönderiyoruz. Sağlık dünyasındaki gelişmeleri anlık olarak takip etmek ve güncel haberlere kolayca erişmek için siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Sağlık alanındaki haberlere dair önemli bilgiler, yeni düzenlemeler ve sektöre dair tüm gelişmeler artık anında cebinizde!