Nevşehir Belediyesi'nin 30. Belediye Başkanı olan Dr. Mehmet Savran, doktorluk mesleğine geri dönerek hastalarına hizmet vermeye başladı.

Dt. Zeynep Berna Toptan Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Oldu! Dt. Zeynep Berna Toptan Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Oldu!

31 Mart'ta yapılan seçimlerde AK Parti Belediye Başkan adayı olarak görev alan Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Dr. Mehmet Savran, mesleğine geri dönerek Gaziantep Özel NCR International Hastanesi'nde hasta bakmaya başladı.

Hasta kabulüne başlayan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Savran, "Görev süremiz boyunca halkımıza hizmetkar olarak çalıştım. Bugün yine yeniden halkımıza hizmet etme adına sağlık ordumuza güç katmak için onların yükünü hafifletmek adına tekrardan sağlık kadrosunda yer alarak hayatımı adadığım hekimlik mesleğimize dönüş yaptım. Ve bugün itibariyle hastalarımıza hizmet etme onurunu yaşıyorum. Bundan sonraki süreçte Gaziantep Özel NCR International Hastanesi'nde hasta kabulümüze başlamış bulunmaktayım. Herkese gönülden teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.