Kominist Sağlık Memuru Tunceli Belediye Başkanı Oldu

Ovacık Belediye Başkanı iken, Tunceli'ye Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu'nun Sağlık Memuru olduğunu biliyor muydunuz? Türkiye’nin ilk Türkiye Kominist Partili belediye başkanı seçilen Malkoçoğlu, Tunceli Devlet Hastanesi’nin Acil Servis bölümünde Sağlık Memuru olarak uzun süre görev yaptı.

Kominist Sağlık Memuru Tunceli Belediye Başkanı Oldu

SAĞLIK GÖREVLİSİYDİ

Meslek yaşamına 1989 ‘da Konya’nın Bozkır ilçesinde sağlık memuru olarak başladı. 1992 ile 2007 yılları arasında Tunceli’nin Pertek ilçesinde görev yaptı. 2007 yılından bu yana Tunceli Devlet Hastanesi’nin Acil Servis bölümünde Sağlık Memuru olarak çalışmaktaydı. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası üyesi olan Maçoğlu evli 2 çocuk babası.

OVACIK’TA SEÇİLDİ

TIKLAYIN

2014 Yerel Seçimleri için kamu görevinden istifa ederek Tunceli’nin Ovacık ilçesinde belediye başkan adayı olan Maçoğlu seçimleri kazanarak Ovacık Belediye Başkanı seçilmişti.

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde bu kez il adayı olan Maçoğlu yine TKP adayı olarak YSK’ya başvuru yaptı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER