Genç Sağlık Sendikas Genel Başkanı Osman Kaya ve Genel Sekreter Furkan Ali Çiftçioğlu’nun bizzat teslim ettiği raporda, 3+1 sözleşmeli çalışan memurların mali ve özlük hakları açısından yaşadıkları mağduriyetlere dair önemli bilgiler yer aldı.

Külliye'ye gittiler

Mayıs tarihlerinde Ankara'da geniş katılımlı bir Şura düzenledi. Bugün ise sendika yetkilileri, hazırladıkları raporu iletmek üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitti.

Rapor Külliye'ye teslim edildi

Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya ve Genel Sekreter Furkan Ali Çiftçioğlu'nun raporu bizzat teslim ettiği belirtildi. Raporda, 3+1 sözleşmeli çalışan memurların mali ve özlük haklarındaki mağduriyetlerine dair önemli bilgiler yer aldı.

Osman Kaya Kulliye

Hastane Piknik Organizasyonunda İşçi Memur Tartışması: Biz Köpek miyiz? Çiğ Tavuk mu Yiyeceğiz? Hastane Piknik Organizasyonunda İşçi Memur Tartışması: Biz Köpek miyiz? Çiğ Tavuk mu Yiyeceğiz?

Osman Kaya: Mücadeleye devam edeceğiz

Külliye temaslarının ardından yapılan açıklamada, Genel Başkan Kaya, 3+1 sözleşmeli memurların yaşadığı sorunların çözümü için verdikleri mücadelenin sonuçlanana kadar kararlılıkla devam edeceklerini ifade etti.