Hastane Çalışanından Örnek Davranış! Yardım Kampanyası Her Geçen Gün Büyüyor

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde bir hastane çalışanın başlattığı ve diğer sağlık çalışanlarının da zamanla katıldığı bir yardım kampanyası düzenlendi.

Hastane Çalışanından Örnek Davranış! Yardım Kampanyası Her Geçen Gün Büyüyor

Hastane Çalışanlarından Hayat Ağacı Derneği’ne Yardım

Bu kapsamda sağlık çalışanları, maddi durumu iyi olmayan kimseler için bebek bezi, çocuk kıyafeti, oyuncak ve boyama kitabı gibi malzemeler topladı.

TIKLAYIN

Hastaneçalışanları, bir haftalık sürede topladıkları yardımları Hayat Ağacı Derneğine teslim etti. Toplanan yardımlar dernek görevlileri tarafından hastaneden teslim alındı.

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan, özellikle çocuklara yönelik bez, oyuncak ve kıyafet gibi yardım malzemelerinin toplanmasında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Hayat Ağacı Derneği Gıda Bankası Koordinatörü Emrullah Ünal hastane çalışanlarının ihtiyaç sahiplerine yönelik topladığı yardımları sebebiyle memnuniyetini ifade ederek, bundan sonra da bu tür destekleri beklediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 19:27

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER