Kadın Doktorlara Şiddet Uyguladı Haberleri Çıkan Başhekim'de Kadınlar Gününü Kutladı!

Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atila GÜRGEN’in yerel gazetelerde çıkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı yayınlaması geçtiğimiz yıl Başhekim hakkında çıkan "Başhekim hakkında şok iddia! Kadın doktorlara sözlü ve fiziki şiddet iddiası" haberlerini akıllara getirdi.

Kadın Doktorlara Şiddet Uyguladı Haberleri Çıkan Başhekim'de Kadınlar Gününü Kutladı!

Konunun Cimer kayıtlarına kadar yansıdığı ve belgeli olduğu konuşulmuş, Başhekimlik yada Ordu Sağlık Müdürlüğünden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. saglikpersoneliHABER.net'te de çıkan o haber için tıklayınız.

Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Atila GÜRGEN’in hem kendi sosyal medya hesaplarında hemde yerel gazetelerde çıkan kadınlar günü mesajı;

TIKLAYIN

"Aile içindeki sorumluluklarının yanı sıra mesleklerinde de büyük özveriyle çalışıp değer üreten kadınlarımız, sadece birer sağlık çalışanı değil; yeri geldiğinde, bir anne, bir abla, bir kardeş olup insanımıza fedakârca hizmet vermektedir. Bu vesile ile hayatımızın her alanını güzelleştiren ve dünyamızı daha yaşanacak yer haline getiren sağlık alanında fedakârca çalışan kadınlarımız başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum."

OLAYIN GEÇMİŞİ;

Daha önce Uzman Doktor N. Ş.’nin dilekçesini evrak kayıta sevk etmemek için sıkıntı çıkaran, nedenini soran Doktor hanıma sözlü hakaret sonrası canı istediğinde dilekçeyi sevk edeceğini belirterek odadan kovduğu ileri sürülen Başhekim Atilla Gürgen’in şimdi de bir şikayetini belirtmek için makamına gelen başka bir bayan doktora hakaret ettiği ileri sürülmüştü. İddiaya göre başhekim Gürgen, bayan hekime sinirlenerek sözlü hakaretlerde bulunduktan sonra fiili müdahale ile odasından dışarı attırdı. Başhekimin meslektaşı ve bayan olan kişilere karşı yaptığı bu hareket hastane çalışanları arasında ciddi tepkilere sebep olurken, bu iddiaların araştırılması için yetkililer göreve davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2020, 21:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ordulu
Ordulu - 5 ay Önce

Bu site halen nasıl kapanmıyor bu kadar yalan haberle anlamış değilim. Meyve veren ağaç taşlanır. Bahsi geçen haberin (https://www.saglikpersonelihaber.net/m/guncel/bashekim-hakkinda-sok-iddia-kadin-doktorlara-sozlu-ve-fiziki-siddet-h3195.html) yorumlarını okumanız yeterli. Bu kişi şiddet uygulamadı ama başka bir hesap var işin içinde. Allah başta bu haber yapanları doğruluktan ayırmasın.

Editöre
Editöre - 5 ay Önce

Kadına şiddet uygulayanında, uygulamadığı halde uyguladı diye haber yapanında, yalan haberi tekrar gündeme getireninde Allah çoluğundan çocuğundan, anasından atasından çıkartsın mi?

Yuh
Yuh - 5 ay Önce

Bu haberi para karşılığında yapanın ta....

SIRADAKİ HABER