Yaklaşık 4,500 sağlık çalışanı, çocukları ve aileleri ile birlikte 15,000 kişiyi buluşturan festivalde, pek çok etkinlik ve ödüllü yarışma düzenlendi, ücretsiz yemek ve içecekler sunuldu. Ayrıca, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün desteğiyle oluşturulan oyun alanlarında, sağlık çalışanlarının çocukları doyasıya eğlendi.

Antalya'da Sağlık-Sen Fest Büyük İlgiyle Karşılandı

Diyanet Sendikası Memurlar İçin 10 Maddelik Talepte Bulundu! Diyanet Sendikası Memurlar İçin 10 Maddelik Talepte Bulundu!

Panayır havasındaki Sağlık-Sen Festivali, Antalya'ya gelen üniversiteli gençlere hoş geldiniz demek için düzenlenen etkinliğe de yoğun katılım gördü. Küçükten büyüğe her kesimden öğrenci ve yetişkin, festivalin tadını çıkardı. Etkinlik saat 13:00'te başlayıp 19:00'a kadar sürdü ve Kepez ilçesinin son zamanlarda düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren aktif kuruluş Özgecan Aslan Gençlik Merkezi de festivale katıldı.

Özgecan Aslan Gençlik Merkezi'nin gönüllü gençleri ve liderleriyle birlikte gerçekleştirilen etkinliklerde çeşitli spor dalları da yer aldı. Tenis, badminton, voleybol, futbol ve geleneksel Türk okçuluğu gibi sporlara büyük ilgi gösterildi. Ayrıca, atıcılık gibi farklı spor dalları da festivale renk kattı.

Katılımcılar, sürpriz hediyelerle mutlu olurken yiyecek ve içecek alanlarında da keyifli vakit geçirdiler. Festivalin sonlarına doğru sahneye çıkan sanatçı Mehmet Erdem, sevilen şarkılarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Gençler, şarkılara eşlik ederek coşkuyla eğlendiler ve festivali unutulmaz kıldılar.

F76RpEXXkAAedcL1

F76U0nwXkAAN2mT2