PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hacettepe Üniversitesi Promosyon Anlaşması 42 Bin 200 TL! Rektör Güran Teşekkür Etti

Hacettepe Üniversitesi promosyon anlaşması Halk Bankası ile yapılan mutabakat osnucunda toplam 42.200 TL’ye sonuçlandı.

Ekonomi 30.11.2022, 18:47 Cansu Polat
Hacettepe Üniversitesi Promosyon Anlaşması 42 Bin 200 TL! Rektör Güran Teşekkür Etti

Hacettepe Üniversitesi promosyon anlaşmasını Halk Bankası ile yeniledi.

Hacettepe Üniversitesi promosyon Anlaşması!

Hacettepe Üniversitesi promosyon anlaşması Rektör Mehmet Cahit Güran’ın açıklaması ile 42 bin 200 TL’ye yapıldığı öğrenildi. Rektör Göran, Hacettepe Üniversitesi ile Halk Bankası arasında maaş promosyon anlaşması yapıldığını personeline duyurdu.

Hacettepe Üniversitesi tarafından personele yönelik yapılan duyuruda; 2013 yılından bu yana maaş ödemelerinin Halk Bankası ile yapıldığı hatırlatıldı.

Hacettepe Üniversitesi Promosyonu 42.200 TL Oldu

Yeni dönemde Halk Bankası ile personel başı 40000 TL nakit promosyon ücreti ve 2.200 TL’de ParafPara olmak üzere Hacettepe Üniversitesi Promosyonu toplam 42.200 liralık anlaşmaya sağlandığı çalışanlara duyuruldu.

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Mehmet Cahit Güran, “2013 yılından bu yana maaş ödemelerini yapan ve beraber çalışmaktan büyük mutluluk ve memnuniyet duyduğumuz Halkbank yetkililerine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Rektör, “42200 liralık promosyon anlaşmasının üniversitemizin güzide akademik ve idari personeline hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.

Canlı Yayınlanan Promosyon İhalesinde Dağ Fare Bile Doğurmadı ihaberimizden Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü promosyonuyla ilgili gelişmeye,  Sağlık Bakanlığı Promosyonunu Bakan Koca Açıklayacak! haberimizden Bakan Koca'nın promosyonu açıklayacağına dair geniş bilgiye ve ayrıca Sağlık Personelinin 2023 Ocak İller Arası Yer Değiştirme Atanma Kurası Talepleri Toplanmaya Başladı! haberimizden de İLLER ARASI TAYİNLE ilgili Bakanlığın talimatının detaylarına erişebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi 18.12.2018 yılında 5 yıl süreli anlaşma yapmış, aylık 53 TL’ye denk gelen 3.180 TL promosyon ödemesi çalışanlara yatırılmıştı. 2024 yılında bitecek anlaşma enflasyon kapsamında revize edilmiş oldu.

Bilindiği üzere Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin 3 yıl için 41.500 TL, Eskişehir Sağlık Müdürlüğü’nün ise 36 ay için 36 bin TL’ye promosyon anlaşmalarını yapmıştı.

Yorumlar (26)
Biyolog 2 ay önce
Way arkadaş, il sağlığa gelince niye herkes böyle saçma sapan teklifler veriyor, üniversite farkı nedir biri aydınlatabilir mi rica ediyorum
EŞİTLİK ADALET DEĞİLDİR 2 ay önce
Üniversite farkı değil.amaç farkı.bakın erciyes üniversitesine 4 yıl için 35.000 tl.orası da üniversite ama düşük.yapan kişi ve niyeti önemli.promosyon haram haram diyenler 20.000 liraya imzayı basıyor.
Basit mantık 2 ay önce
Şu ana kadarki en iyi promosyon anlaşması bu sanırım.2024'e kadar dediğine göre 2 yıl için 40.000 tl ve 2200 parafpuan.basit mantıkla 3 yıl için yapılan hiçbir anlaşmanın 60.000 den aşağı olmaması gerektiğinin kanıtı bu.
Ali 2 ay önce
3+1 anlaşma 4 yıl için geçerli bu fiyat malesef 2 yıl için degil. 2 yıla o kadar verirler mi :)
Sağlıkçı ama Dr değil 2 ay önce
Bankaların sağlık bakanlığı ile bazı sıkıntıları var galiba yoksa üni.ye böyle yüksek promosyon verip ilsağlık müdürlüğüne komik rakamlar teklif etmezlerdi.bununda sorumluları haketmeyen kişilerin yöneticilik yapması başka açıklaması yok bu işin.işi bilmeyenleri torpille yönetici yaparsan çalışanlar işte böyle sıkıntı çeker
Sağlık camiası 2 ay önce
Yazık yaa samsun il sağlık 27 anca alabildi
Sağlık temizlik 2 ay önce
Samsun yine 27 aldı diyen arkadaş Ankara'da ne ihale ne para lafı var egerki alacak olsak bile 27 bini goremiyecez ????
Kayseri 2 ay önce
Kayseri onu bile alamadı 3 maymunu oynuyor...
Quiza 55 2 ay önce
Gerçekten öyle 45 ten aşağı olmaması gerekiyordu
Adanalı Sağlıkcı 2 ay önce
Darısı Adana ya ama böyle birşey ufukta yok görünmüyor :))))
Yazık adanada çalışan sağlıkçılara.
Türkiye 2 ay önce
Tum sendikalardan 1 aylığına Allah aşkina istifa etseniz bakani yatağından kaldırırsiniz.Ama nerde...
kayserinin sesi 2 ay önce
Kayseridekiler gobek buyutsun.koltuk derdi yuzunden personeli dusunen yok.yetkili sendika artislik ve reklam yapsin.sandikta gorusecegiz kösnükler..ses ver kayseriiii
Şamil 2 ay önce
Kayseri'de dönen dolaplar Mazakalant'da yok. Sağlık Sen den tık yok tık. Ne diyeyim hala sağlık sene üye kalmaya devam edenler, sizin yüzünüze biz de harcanıyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.