PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

6 İl Sağlık Müdürü’nden Promosyon Atağı Birinden de Köstek!

6 İl Sağlık Müdürlüğünün yetkilileri maaş promosyon ihale sözleşmelerinin revizesi yada ek promosyon için gerekli çalışmayı başlatırken 1 Sağlık Müdürü ise sağlıkçılara destek olmak yerine köstek olmayı tercih etti.

Ekonomi 11.08.2022, 13:38 11.08.2022, 15:47 Cansu Polat
6 İl Sağlık Müdürü’nden Promosyon Atağı Birinden de Köstek!

Sivas, Tokat, Ordu, Aydın, Gaziantep ve Kocaeli İl Sağlık Müdürleri promosyon ihalesinin güncellenmesi için gerekli resmi yazışmalara başladığını haberlerimizde yer vermiştik.

Şenol Şahin Ziraat Bankasına Gidecek!

Ankara’da ise farklı bir yol izlenerek sendika doğrudan Banka Genel Müdürlüğüne başvurmayı tercih etti. Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şubesi Sağlık Müdürlüğüne dilekçe ile başvuran ama bununla yetinmeyerek üyelerinden 12 Ağustos Cuma gününe kadar Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne verilmek üzere dilekçe Toplayarak Cuma Günü Bankanın Genel Müdürlüğüne gitme kararı aldı.

Bankalara yazı yazan sağlık müdürlükleri ise Tokat İl Sağlık müdürlüğü Yapı Kredi Bankasına ek promosyon talebinde bulunurken Ordu İl Sağlık Müdürlüğü’de Ziraat Bankası Ordu Şubesi‘ne ek promosyon talebini içeren resmi yazısını gönderdi.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü ise Ziraat Bankasının bağlı olduğu şubeye ekonomik sıkıntıların bir nebze olsa da çözümü adına kamu menfaati ilkesi göz önünde bulundurularak protokoldeki ödeme ücretinin güncellenmesi talebini içeren resmi yazıyı göndermişti.

Sivas Sağlık Müdürü Bankaya Rest Çekti!

Sivas İl Sağlık Müdürü ise diğer Sağlık Müdürlüklerinden farklı olarak bankaya gönderdiği yazıda; 1 Eylül 2022 tarihinde sözleşmeyi fesih ettiği takdirde bankanın uygulayacağı müeyyideleri sağlık müdürlüğüne bildirmesini istemişti.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü ise basına verdiği demeçte; “Ülke genelinde olduğu gibi, ilimizde görev yapan sağlık çalışanlarının ve sendikaların promosyon protokolünün revize edilmesi hakkında yoğun talepleri var. Gerekli çalışmaları başlattık. Çalışanların hak ettiklerini almaları için gerekeni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Yakında çalışanlara müjdeli haberi vereceğiz.” dedi.

Bursa Sağlık Müdürü Altın Hesabıyla Banka Lehine Konuştu

Tüm bunlar yaşanırken Bursa İl Sağlık Müdürü ise sözleşmenin kesinlikle iptal olamayacağını belirterek sözleşme imzalandığı tarihte alınan promosyon ücreti ile altın alınsaydı şimdi yine aynı oranda altın alınacağını belirttiği açıklamasıyla sağlık çalışanlarına Sükutu Hayale uğratmıştı.

Sağlık Müdürü Promosyon Anlaşmasını İptal Olmayacağını Altın Örneğiyle Anlattı

Yorumlar (11)
İl sağlık müdürü 2 ay önce
Bursa il sağlık müdürü banka hesapları ve gayri menkulleri araştırılsın. Geçmişi karanlık birinin hala müdür olarak farklı illerde görev yapması anlaşılır gibi değil...
T saglikci 2 ay önce
Cekirge acilde çalışan biri olarak yaptığınız yorum edep dışı sen kim oluyorsun bursa saglik müdürünün mal varlığı araştırılsın deyip şaibeli yorum yazıyorsun müdür bey örnekleme vermiş bir taraftan da bankaya yazı yazıldı açıklamada promosyonu hakkı ile değerlendiren kaybı olmadığını belirtmiş buda gayet normal bir açıklama çamur at izi kalsın siyasetinden vazgeçin yorumcular yapı kredi bankasi ile daha bu sene 2022 ocak ayında banka kredisini kim revize etti bir araştırın turkiyede ilktir cevsp yazıyorum çünkü art niyetli yorumcu ya katsın bursa saglik mudurlugu 11000 tl olan bakma promosyonu nun 16000 tl olarak revize eden bursa saglik muduru dur ve sağlık sen başkanı gokhan beydir ey il saglik muduru adlı yorumcu kişilik haklarına saldırı yapmayın müdür beyin personelinin yanında olduğunu bu misal le doğruladım meyve veren ağaç taşlanır misali artık cevabım seni memmun etmek için değil birde il saglik muduru rumuz neden kullanıyorsun yazıktır be kardeşim sırf yorum yapacağım diye idarecilere çamur atma sözü kendince çekme altin alınırsa tasarruf mantığı ile söylenmiş bir sözdür görün bakın ilk bursa promosyonu yenileyecektir herkes haddini bilsin derim bursa saglik muduru çok çalışkan ve iyi niyetli birisidir
MEMUR 2 ay önce
vardır bir sebebi
dr 2 ay önce
kösteğin dibini yoklayın
mutfak 2 ay önce
altın almayın demişti cumhurbaşkanı kimse almadı altın. zaten altın almaya para kalmadı ki mutfak masrafından herşey yüzde 300 oldu. sağlık müdürü kendi maaşına göre hesaplamış heralde
Kale 2 ay önce
Ankara sağlık sen 1 nolu şube başkanı Şenol ŞAHİN okul arkadaşım her zaman sağlık çalışanın yanında helal olsun.
Adana 2 ay önce
Adana nerede başvurmayanlar neden acaba başvurmuyor
Sağlık teknikeri 2 ay önce
Reis kılıcın keskin olsun. Kes sesini hesaplama demiş bankaya Sivas raconu belirlemiş.
Memiş 2 ay önce
Mardin il sağlık atakta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?