Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Eski Bakan Ahmet Demircan Özlemi!

65. Hükûmette Sağlık Bakanı olarak görev yapan Dr. Ahmet Demircan’ın sosyal medya kişisel profiline Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün web sayfasından bağlantı veriliyor olması akıllara Ahmet Demircan yeniden Sağlık Bakanı mı oluyor? yoksa Ahmet Demircan özlemi bu şekilde mi gideriliyor sorularını getirdi.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Eski Bakan Ahmet Demircan Özlemi!

Bakanlık Haberimiz Sonrası E. Sağlık Bakanı Demircan’ı Nihayet Sildi! haberimiz için tıklayınız.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesinin ardından Sağlık Bakanı olarak göreve başlayan Dr. Fahrettin Koca, her ne kadar hakkında medipol hastaneleri nedeniyle spekülasyonların ardı arkası kesilmemiş olsada Kasım 2019 itibariyle hala Sağlık Bakanlığı koltuğunda oturuyor. 

TIKLAYIN

Sağlık Bakan yardımcılarına bağlı olarak faaliyetlerini sürdürürken radikal bir kararla doğrudan Bakan Fahrettin Koca’nın talimatıyla kendisine bağladığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünde ilginç şeyler oluyor. Yönetim Hizmetleri web sayfası aracılığıyla ziyaretçilerine sağladığı ilginç hizmeti dikkatli gözlerden kaçmadı.

Haber merkezimize gelen yorumlara göre ise; Anasayfası aracılığıyla sosyal medya ikonları içerisinde eski bakan Ahmet Demircan’ın kişisel twitter hesabına bağlantı sağlayan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün mevcut Bakan Fahrettin Koca yerine eski bakan Ahmet Demircan’a üstelik anasayfası aracılığıyla bu hizmeti sağlamasının amacı tartışmaları beraberinde getirirken, yapılan hizmetle ilgili olası sehven yapıldı açıklamalarının da konuyu aydınlatmayacağı şeklinde yorumlanıyor.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 15:35

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER