Sağlık Çalışanları İmamoğlu'nu Protesto Etti!

İBB Meclisinden çıkan “sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı” kararını veto eden Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu sağlık çalışanları bugün düzenledikleri gösteri ile protesto etti.

Gündem 30.09.2021, 12:40 01.10.2021, 06:38 Zeynep Elmalı
Sağlık Çalışanları İmamoğlu'nu Protesto Etti!

Sağlık Sen tarafından yapılan açıklamada; "Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkını İBB Meclisi’nin kararına rağmen veto eden Ekrem İmamoğlu’nu İstanbul şubelerimizle protesto edip, kırmızı kart gösterdik.Veto kararı sağlık çalışanları özelinde pandemi ile mücadeleye vurulan bir darbedir. Veto derhal geri çekilmeli" denildi.


İmamoğlu Sağlıkçılara Ücretsiz Ulaşımı Onayladı: Mansur Yavaş Direniyor! -TIKLAYIN


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
MÜLAYİM 3 hafta önce
MAAŞLI TROLLER TOPLANIR YARIN, KİMLİK SORSALAR KİMSENİN SAĞLIKÇI OLMADIĞI KOLAYCA ANLAŞILIR. ÇÜKKADAR ZAM ORANI İÇİN TOPLANMAYAN, ŞİDDET İÇİN TOPLANMAYAN, MAAŞ İÇİN TOPLANMAYAN SAĞLIKÇILAR BAŞKANI PROTESTO EDECEKMİŞ.
CovidAcil 3 hafta önce
AKPli belediyeleri de protesto edeydiniz iyiydi!
Boş İşler!
memur 3 hafta önce
Ben bir sağlık çalışanı olarak protesto etmeyeceğim.18 yıl istanbul belediyesini yönetip bu hakkı vermeyenleri protesto etmişler mi ki şimdi protesto ediyorlar. Ayrıca ücretsiz ulaşım hakkı belediye meclis kararı değil yasalar ile ilgili .çok biliyorlarsa Cumhurbaşkanlığına başvursunlar bu hakkı vermeye yetkili iki makam var Cumhurbaşkanlığı ve yasama organı olan TBMM..bizi siyasete alet etmeyin.toplu görüşmedeki başarısızlıklarını örtmeye çalışmasın sendika.Önce çalışanın hakkını aramayı öğrensinler.
......... 3 hafta önce
HELAL OLSUN EKREM BEY'E. HAZIR EKMEK VAR YERMİSİNİZ.
CCC 3 hafta önce
Ekrum Başkana laf yok. Tipini sevdiğim güzel insan
Film 3 hafta önce
Ne ikiyüzlü bir protesto. Troll protestosu
Sağlık 3 hafta önce
Bir protesto olacaksa komik zam oranları için olmalı, dinmeyen şiddete karşı tek bir adım atılmamasına ya da, veya 36 gibi korkunç çalışma saatlerine ya da komik nöbet ücretlerine. Ama yandaş sendika için yer mi bu yemez..
BoraCan 3 hafta önce
Sağlık çalışan olarak bu hak verilmeli protesto hakkı bu hakkın ve kararın hatırlatılmas için iyi oldu tabi AMMA daha önemlisi ibb ücretsiz ulaşım verse devlet ne verdi ne verecek hangi haklarla el üstünde tutuyor ne gibi güzellikler yapılıyor sadece KAMU DEĞİL ÖZEL SAĞLIK ÇALIŞANLARIDA UNUTULMAMALI.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?