Atamalarda Usulsüzlük Haberimize Valilik İnceleme Başlattı!

Gücünü sağlık personellerinden alan saglikpersoneliHABER.NET olarak whatsapp haber hattımıza gelen şikayetlere istinaden “Ordu Sağlık Müdürlüğünün il içi atamalarında usulsüzlük iddialarıyla ilgili yaptığımız haber üzerine Ordu Valiliği inceleme başlattı.

Atamalarda Usulsüzlük Haberimize Valilik İnceleme Başlattı!

TIKLAYIN

Ordu Sağlık Müdürlüğünün İl İçi Atamalarındaki Usulsüzlük İddiaları!” haberimizde konu olan iddialarla ilgili olarak Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından inceleme başlatıldığı öğrenildi. Ordu sağlık sektörü başta olmak üzere sağlık camiasında konuşulan çokça konuşulan haberimizden sonra savcılığın yapılan atamaların Kanunlara uygun olup olmadığını, Sağlık-Sen Ordu Şube Başkan Yardımcısının aynı zamanda Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Personel başkan yardımcısı ve bu atamalari yapan kişi olması nedeniyle görevine uygun davranıp davranmadığı, kendisinin ve sendikasının lehine olacak şekilde herhangi bir işleme imza atıp atmadığının araştırılacak konular arasında görülmekte. Yaşanan gelişmeyi saglikpersoneliHABER.NET sitemizin etkinliği, pozitif etkisinin bir örneği daha olarak değerlendiriyoruz. 

2018-2019 YILLARINDA YAPILAN TÜM ATAMALAR İNCELEME ALTINDA!

Ordu Sağlık Müdürlüğünün İl İçi Atamalarındaki Usulsüzlük İddiaları!” haberimizi kaynak göstererek, CİMER’e yapılan şikayetleri dikkate alan Ordu Valiliği,, inceleme için Ordu Cumhuriyet başsavcılığı'na şikayetleri ilettiği sitemize gelen bilgiler arasında. Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı, Valiliğin talebi üzerine 2018-19 yıllarında yapılan tüm atamalarının gerekçeli kararları ile beraber birer nüshalarını Ordu İl Sağlık müdürlüğünden geçtiğimiz gün istediği yönünde iddialar yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 10:17

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cosgun
Cosgun - 3 ay Önce

O da birşey mi siz gelin bir de Kocaeli ye bakın ki usulsüzlük nasıl olur görün

SIRADAKİ HABER