Acil Uzmanı Doktor Uyuşturucu İle Yakalandı! Sağlık Müdürlüğü Açıklama Yaptı! (2)

Aydın Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli oduğu iddia edilen kadın doktor şahsi otomobilinde bir miktar uyuşturucu madde ve yanında hassas terazi ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Gündem 24.10.2019, 17:31 24.10.2019, 18:41 Güler Sağlam
Acil Uzmanı Doktor Uyuşturucu İle Yakalandı! Sağlık Müdürlüğü Açıklama Yaptı! (2)

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin bir süredir takibinde olan Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servisi Pratisyen Hekimlerinden E.Ç.'nin otomobilinde Efeler İlçe girişinde bulunan uygulama noktasında arama yapıldı.

SON DAKİKA! Uyuşturucudan Yakalanan O Doktor Serbest Bırakıldı! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Aydın'da bir süredir polisin takibinde olan bir kadın hekim polisin yaptığı operasyonla uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde hazırlanmasında kullanılan hassas terazi ile yakalandı. Kadın hekim polis tarafından gözaltına alınırken, çalıştığı Nazilli Devlet Hastanesi başhekimliği tarafından da pratisyen doktor Elif Ç. hakkında soruşturma başlatıldı.

Yaklaşık 3 yıldır Nazilli Devlet Hastanesi'nin acil servisinde pratisyen hekim olarak görev doktor Elif Ç.'nin uyuşturucu pazarladığı yolunda ihbar alan polis ekipleri kadın doktoru takibe aldı. Bir süredir takipte olan kadın doktorun aracını Aydın Efeler İlçe Merkezi'nde durduran narkotik ekipleri kadın doktorun aracında bir miktar uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirdi.

Ele geçirilen uyuşturucu maddelerle birlikte gözaltına alınan doktor Elif Ç.'nin sorgusunun devam ettiği bildirildi.

HASSASİYETLE TAKİP EDİYORUZ

Yapılan basın açıklamasında “Konu İl Sağlık Müdürlüğümüzce de çok yakından ve hassasiyetle takip edilmektedir. Tüm ömrünü insanımızın sağlığına vakfetmiş sağlık profesyonellerinden birinin adının uyuşturucuyla ilintili olmasından sağlık camiası olarak derin üzüntü duymaktayız. Adli yönden gereken süreç ilgili kurumlarca takip edilmekte olup idari soruşturma ayrıca il Müdürlüğümüzce de başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?