Son dakika.. Cumhurbaşkanı: 3600 Ek Göstergenin Hukuki Altyapısını Sağladık!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda 3600 ek gösterge sözünü hatırlatarak" toplu sözleşmeye bu başlığı koyan da biziz, bu suretle hukuki altyapısını sağladık. " dedi.

Ekonomi 07.10.2021, 12:48 07.10.2021, 16:43 Zeynep Elmalı
Son dakika.. Cumhurbaşkanı: 3600 Ek Göstergenin Hukuki Altyapısını Sağladık!

Erdoğan: 3600 sözünü veren biziz, Memur sendikaları ile son toplu sözleşmeye bu başlığı koyan da biziz, bu suretle hukuki altyapısını sağladık. Önümüzdeki yılın sonuna kadar bu meselenin çözüleceğini muhataplarımıza beyan eden yine biziz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"Rakamlar doğru istikamette gittiğimizi gösteriyor"

Geçtiğimiz yıl tüm dünya küçülürken biz büyümeye gittik. Büyüme rakamları doğru istikamette gittiğimizi gösteriyor. Birileri ülkemiz, hangi güzel haberle sevinirse sevinsin felaket tellallığı yapmaktan geri durmuyor. Biz ülkemizin en az sıkıntıyla bu dönemi atlatması için çalışıyoruz. Onlar konuşur, biz çözüm üretiriz.

Dünyanın dört bir yanında enerji fiyatlarının iki katından beş katına kadar arttığı bir dönemde vatandaşımızı korumak için her türlü fedakarlığı yapıyoruz.

3600 EK GÖSTERGE ÖNÜMÜZDEKİ YILIN SONUNA KADAR ÇÖZÜLECEK

Memurlarımız da işçilerimiz de toplu sözleşmeden memnun. Önümüzdeki yılın sonuna kadar 3600 ek göstergesi sorununun çözüleceğini muhataplarımıza ilettik.

3600 sözünü veren biziz, Memur sendikaları ile son toplu sözleşmeye bu başlığı koyan da biziz, bu suretle hukuki altyapısını sağladık. Önümüzdeki yılın sonuna kadar bu meselenin çözüleceğini muhataplarımıza beyan eden yine biziz.

"Her türlü desteği çiftçimize verdik, veriyoruz"

Her türlü desteği çiftçimize verdik, veriyoruz. Enflasyonun yüzde 20'nin altında olduğu dönemde yüzde 30'lar düzeyindeki artışlarla, çalışanın, üretenin, sabit gelirlinin yanında olduğumuzu ortaya koyduk.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (27)
SAĞLIKÇILAR 2 hafta önce
TÜM SAĞLILÇILARI KAPSASIN YOKSA ZÜLÜM VE HAKSIZLIK KAT BE KAT ARTAR
Fethi 2 hafta önce
KARADENİZ FIKRASI GİBİ.İSTEMİYORUZ VALLAHİ AMA İLK SEÇİMDE HESABINI SORACAĞIZ İNŞALLAH...
BATTALGAZİ44 2 hafta önce
3600 Hemşireye veriliyor ama ebeye, sağlık memuruna gih sınıfında çalışan memura verilmiyor
ALİ 2 hafta önce
ÜST YAPISI YOK OY DA YOK...
dokto bu ne 2 hafta önce
Önce masa başında çalışan hemşireleri asli işini yapması için görev yerine döndürün polis kaymakamlıkta yazı yazıyor şöförlük yapıyor ama ünvan tutuyor diye 3600 ek gösterge veriliyor hemşirenin yapacağı masadaki işi işçi yapar polisin yaptığı söför lüğü de yapar yazıyı da yazar onun için niteliği neyse O GÖREV YAPTIRILMALI TORPİL BİTSİN ARTIK YAAAAA YETER ARTIK
sağlık personeli 2 hafta önce
yani bir seçim den diğer bir seçime seçimde olmasa bu millet yandı sayın cumhurbaşkanım yapamayacağınız işleri seçime alet etmeyin
Unca 2 hafta önce
Yönetemeyecek talip olmasın. Deha düzeyinde donanımlı vatan evladı çok. Bu memleket kimseye , bir kişiye muhtaç değil. 100 bin adam çıkar çok daha iyi yönetecek
sağ..mem 2 hafta önce
sen olsan napar dın..insanlar evde çocugunu karısını yönete miyor..kolay mı memleket yönet mek..hainler sarmış her yeri..heykel yapan el üstün de çalışan..taşla nı yor
Silivri :) 2 hafta önce
Sözü vereli 5 yıl oldu Allahım son seçiminiz olur inşAllah artık ülkede yaşanacağı kalmadı sayenizde artık gitsinler bıktık artık gerçekten bunlardan..
Dy 2 hafta önce
Az once yorumu yanlışlıkla begendigimi ve duzeltilmesini istedigim silivri adı altında yapılan yorumdu.saygılar
Dy 2 hafta önce
Az once bu adice yoruma begenmedim butonu yerine begendim butonuna yanlislikla basmisim.iptalini talep ediyorum.cunku haber memurlar icin oldukca iyi ve sevindirici.benim duzeltmeme izin vermiyor begendime basiyorum ama kabul etmiyor..saygılar
Dy 2 hafta önce
Yanlışlıkla onayladım. Yorumu beğenmedim.
Aslan 2 hafta önce
Verilen sözün üstünden 3 yıl geçti.Halen altyapısı kurulmamış. 2022 yıl sonuna kadar bu iş bitecekmiş.miş miş de mış mış da.Ben yeni müjdeler bekliyorum. Alkış istiyorum. Yüzde 3+3 zam istiyorum.Başka bir şey istemiyorum.Hele 3600 ek göstergeyi hiç istemiyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?