Sağlık Personeline 11 Bin Liralık Rekor Banka Promosyonu!

Sağlık personeline ödenen banka promosyonlarının sonuncusu Bursa'da yapıldı ve rekor ücretle açılan banka promosyon ihalesini Yapı Kredi bankası kazandı. İhaleyi sonucunda 11 bin lira gibi rekor bir ücret ödeyecek olan Yapı Kredi, sağlık personelleri arasında unvan ve kademe ayrımı yapmadan bu ücreti 5 yıl için ödemeyi kabul etti.

Ekonomi 16.11.2021, 17:17 16.11.2021, 19:55 Zeynep Elmalı
Sağlık Personeline 11 Bin Liralık Rekor Banka Promosyonu!

Bursa Sağlık Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası arasından imzalanan maaş promosyon anlaşmasına göre sağlık çalışanları 5 yıl için 11.000 tl  pormosyon alacak.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Personel ayrımı olmaksızın tüm kadamelerde personel bu promosyondan faydalanacak.

İhaleye sağlık personelini temsilen katılan Yetkili sendika Şube Başkanı Gökhan Yünkül yaptığı açıklamada; "Bugün saat 10.00 da Bursa İl Sağlık Müdürlüğünde (112, aile hekimliği, ilçe sağlık müdürlükleri, entegre ilçe hastaneleri çalışanları) görevli personele (Kamu Hastaneleri ve Ağız-Diş Sağlığı Merkezlerinde görevli 696 sayılı KHK ya tabi olarak görev yapan sürekli işçiler ve 663 sayılı KHK kapsaminda sözleşmeli yöneticiler dahil) 5 yıllığına yapılan, Sendikamızın yetkili olarak katıldığı banka promosyon ihalesi İl Sağlık Müdürlüğünün toplantı salonunda gerçekleştirilmiş olup, Yapı Kredi Bankası ile 11.000 TL ye peşin olarak ödenmek üzere anlaşma sağlanmıştır. Çalışanlarımıza hayırlı olmasını dileriz. İhale sürecinde emeği geçen başta Sağlık Müdürümüz Dr.Fevzi YAVUZYILMAZ olmak üzere Sağlık Müdürlüğü Yöneticilerine de teşekkür ederiz." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Rekor Değil Sadece Algı 2 hafta önce
İzmir de 15 Şubat 2019 da 5 yıllık için 6852TL yattı. O günkü dolar kuru ile 1190 dolar alınıyordu. Haberleştirdiğiniz rekor promosyonla da 5 yıllığına 11000 TL ye anlaşmışlar. Bugün kü dolar kuru ile 1070 dolar alınabiliyor. Yani o günkü anlaşmadan 1233 TL eksik (120 dolar) rekor diye verdiğiniz haberle kimleri kandırıyorsunuz? Bu arada dolar ile maaş almıyorum ama giderlerimizin hepsi dolar kuru ile.
sağlıkçı 2 hafta önce
ne şişirdiniz ama şu promosyonu. maaşları konuşan yok
Tövbe tövbe 2 hafta önce
5 yıl içinde para pul olacak. Bunun nesi kazanım. Rezalet
Salih 2 hafta önce
50 milyarda verilse kumara ve pavyonda yemeye yetmiyor
7
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?