PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Çalışanlarına 19 Bin 205 Liralık Promosyon Dağıtılacak!

Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan sağlık çalışanlarına (sürekli işçiler dahil) yönelik maaş promosyon ihalesi ile 19 bin 205 liralık ücret dağıtımı kararlaştırıldı.

Ekonomi 28.06.2022, 19:54 29.06.2022, 04:20 Cansu Polat
Sağlık Çalışanlarına 19 Bin 205 Liralık Promosyon Dağıtılacak!

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan banka maaş promosyon ihalesi Yapı Kredi Bankasının verdiği 19.205 liralık teklifle sonuçlandı.

Elazığ İl Sağlık Müdürü Profesor Doktor Cahit Polat ile Yapı Kredi Bankası yetkilisi arasında 13 Mayıs 2022 tarihinde imzalanan protokol ile ilk maaş ödemesinin 15 Temmuz 2022 tarihinde yapılması karara bağlandı.

15 Temmuz 2022 tarihinde ödenecek ilk maaş ödemelerinin ardından kişi başına 19.205 liralık banka maaş promosyon ücreti 15 iş günü içerisinde ve tek seferde olmak üzere çalışanların banka hesaplarına aktarılması karara bağlandı.

Yorumlar (8)
İşçi 7 ay önce
İşçiler dahil ne demek onların maaşın memurun maaşından yüksek olduğunu iddia edersiniz promosyon a gelince sanki İşçilerin hakkı yokmuş gibi
cesur 5 ay önce
bu SAĞLIK MEMURU diye adı gecen şahıs ya yorumunu okudum da sen ne kadar eziksin çaresizsin bu zaman da işçi olacaksın memur ne ki söylese ne memur çok mu kazanıyor bir de yazmışsın biz memur değiliz sizden çok geliri olan işçiyiz :) :)
sağlık memuru 7 ay önce
görende sizi memur sanacak , siz hastaneye birilerinin torpiliyle gelmiş kişilersiniz pardonda kendinizi memurmu sanıyorsunuz?
................ 7 ay önce
BU DA İYİYMİŞ
smemuru 7 ay önce
hangi kpss ile atandınız acaba. kpss kapısında bekleyenlerin hakkını nasıl ödiceksiniz.
Yspsavar 7 ay önce
Niğde de 550 lira alacak seneye. Hangi sarı sendika sözde sorumlusu yedi acaba paraları. Sendikanın scoda suberb arabası var. Bizim promosyonlar araba mı oldu acaba
Ejdat 5 ay önce
Kafanız almıyor ama bu sektör kura ile personel alıyor. Size kalsa okumayan ölsün. Sanki bunlar okuyupta ellerinde çay sigara ile çalışmıyorlar. Devlet kapısı olmuş çay sigara içip günü bitirme yeri zaten. Personel bekliyorsun yerinde yok ya sığar çayda ya yemekte yada tuvalette. Domuz olsa bu kadar yiyemez tarlayı.