PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanlığı Promosyonunda Ziraat Bankasıyla Anlaşıldı mı?

Sağlık Bakanlığı promosyon görüşmelerinde bu hafta önemli gelişmelerin olması beklenirken Ziraat Bankasıyla tutar üzerinde son pazarlıklar yapılıyor.

Ekonomi 24.10.2022, 17:46 24.10.2022, 20:35 Cansu Polat
Sağlık Bakanlığı Promosyonunda Ziraat Bankasıyla Anlaşıldı mı?

Sağlık çalışanlarının merakla beklediği Sağlık Bakanlığı banka maaş promosyonuyla ilgili bu hafta içerisinde önemli gelişmeler yaşanacak.

SON AŞAMAYA GELİNDİ!

Sağlık Bakanlığı’na bağlı tüm personeli yakından ilgilendiren banka maaş promosyonunda Ziraat Bankası’nın Türkiye geneli vereceği teklifte son aşamaya gelindi.

27 BİN TL TEKLİF EDİLDİ!

Kulislerden edinilen bilgiye göre; Ziraat Bankasının maaş promosyonu görüşmelerinde 36 ay süre için 27.000 TL teklif ettiği ileri sürüldü.

Ziraat Bankası ile yapılan görüşmelerde önemli aşama kaydedilirken, Sağlık Bakanlığının bu hafta içerisinde promosyon görüşmelerini sonuçlandırması bekleniyor.


Sağlık Bakan Yardımcısı Promosyonla İlgili Ziraat Bankası Genel Müdürüyle Görüştü!- TIKLAYIN


İddialara göre Ziraat Bankası Türkiye geneli sağlık personeli banka maaş promosyonu için 27.000 TL teklif etti.

Diğer tarafta hafta sonu Malatya’da bulunan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sağlık personeli alımı ve sürekli işçi alımı için, alım listelerinin Cumhurbaşkanlığına gönderildiğini ifade etti.

Yorumlar (33)
Biyolog 1 ay önce
27 bin çok az 35bin den aşağı kabul edilemez, umarım bakanlık ağırlığını gösterir
Promosyon kabul edilebilir olsun. 1 ay önce
Saysısı bizim bakanlığın yanında mahalle olacak kurumlar 35 bine imza atıyor bizim promosyonlar yerlerde ulan nasıl iştir hiçbir yerdemi insanın şansı olmaz bu nasıl bir sektördür.
Sağlık p rsoneli 1 ay önce
2 yıllık güncellemeyle 24 bin veriyo yapikredi. 700000 personelden bahsediyoz ne 27 bini
Murat 1 ay önce
Yapikredi daha fazla verdiğini duyduk ve anlaşma 5 yıllık neden 3 yıllığına 27 bin diyorlar inşAllah Ziraat ile anlamazsınız çünkü çok boş bir banka avantajı da yok
Gerçekden yazık 1 ay önce
27 bin tl kaç yıllık eyer 5 yıllıksa vasat 3 yıllıksa oda vasat başka banka kalmamısmıda neden ziraat bankası
Rad tek 1 ay önce
Önce 5 yıllığına 5900 verip 2 buçuk yıl sonra güncelleme istendiğinde 9000 ceza istemeyi bıraksın da sonra bakanlıkla masaya oturdun şu Ziraat ya. Güncelleme değildir o, be yapar eder ismini değiştirip bir de ceza alacak yer çıkartır kendine!!!
Birde saolun de.. 1 ay önce
50 deseler yine şu itiraz eden gereksiz insanlar varya...
bir de.. 1 ay önce
saglıkcı gö...n bacaklı yalaka senin ba..n , benim söylemek istediğim ne verilirse verilsin itiraz eden tipler var, ne iş yaptığını sorgula işini yapmıyordur. ama her şeye itiraz eder..
sağlıkcı 1 ay önce
bir de saolun de: ulan biyatçı yalaka hakkmızı istiyoruz yanlış yapılıyo ona sesimizi çıkarıyoz.her yapılanı kabul etsek ki etmiyoruz yıllardır halimiz ortada geçinemiyoruz neye sağolun diyelim mal paran çoksa bize ver.
Serseri 1 ay önce
Hadi ins
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın