PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Her Ay 300 TL Maaşlara Yansıyacak Banka Promosyonu İçin Emniyet İllere Yazı Gönderildi!

Emniyet teşkilatı mensupları için yapılan promosyon anlaşmasında Ocak 2023 tarihi itibari ile her altı ayda bir memur maaş zammı oranında artırılarak güncellenerek yapılacak aylık 300 TL ilave ödeme yazısı illere gönderildi.

Ekonomi 22.03.2022, 05:52 22.03.2022, 06:08 Zeynep Elmalı
Her Ay 300 TL Maaşlara Yansıyacak Banka Promosyonu İçin Emniyet İllere Yazı Gönderildi!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye geneli emniyet personelini kapsayan banka maaş promosyon anlaşmasında yeni gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz hafta EGM tarafından sosyal medya hesabından 'promosyon anlaşması' yapıldığına dair açıklama yapılmıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

20.07.2007 tarih ve 2007/21 Sayılı Başbakanlık Genelgesi ve 17.07.2012 tarihli ve 28356 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünün 34 sıra No'lu Genel Tebliğ çerçevesinde maaş ve ücretlerin bankalar üzerinden ödenmesi ve promosyon ödemesine ilişkin işlemler yürütülmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü bu işlemleri merkezi olarak yapılarak, daha yüksek promosyon ödemesi alınması ve belirli bankacılık hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanılması amacı ile sürdürdüğü çalışmalar neticesinde, 18.03.2022 tarihinden geçerli olmak üzere Türkiye Vakıflar Bankası Anonim Ortaklığı ile beş yıllık promosyon protokolü imzaladı.

İmzalanan protokol dahilinde: promosyon ödemeleri, aylık 300.00 TL ile başlayıp, Ocak 2023 tarihi itibari ile her altı ayda bir memur maaş zammı oranında artırılarak güncellenecek, ilerleyen süreçte de protokol süreleri dolacak olan birimler, bitiş tarihi 18.03.2027 olacak şekilde Bankanın ilgili şubeleri ile ek protokol imzalayabilecektir.

Emniyet Genel Müdürlüğü bu hususları içeren genelgesini bugün itibariyle 81 il emniyet müdürlüğüne gönderdi.

SÖZLEŞMESİ DEVAM EDENLER SÜRE SONUNU BEKLEYECEK

Diğer taraftan kulis bilgilerine göre gönderilen yazıda ilerleyen süreçte protokol süreleri dolacak birimler ek protokol yapabilecekler ibaresinden hareketle sözleşmesi devam eden birimlerin sözleşme süresi bitene kadar bekleyecekleri belirtildi.

Yorumlar (15)
Iııuu 2 ay önce
Peşin 18 bin verilseydi daha iyiydi
Serkan 2 ay önce
Kötü bir anlaşma 300 TL ne her ay.pesin alsaydı dah iyi en azından bir acikalrini kapatirlardi sanki çocuğa şeker verir ve bir gibi sus payı.
Vatandaş 2 ay önce
Promosyon eşittir faiz başka açıklaması yok bankaların geliri faiz ve bunu promosyon adı altında dağıtıyorlar...dolayısıyla bu parayi alıp kullanan kişi faizi almış oluyor...
dr.mehmet 2 ay önce
Vatandaş isimli kişi bazı kafirler alışmış faiz yemeye laf anlamazlar.. O yüzden sen güzelce anşatmana rağmen bundan rahatsız olup . Yorumunu beğenmeyen bir sürü çıkmış..
Katılıyorum 2 ay önce
Sen S...tir git Narkoz sen kâfirsen ilgilenme ben fetva vermiyorum senin gibi haçlı kafalar yazar zaten bu yazıları... ayrıca admin benim kufurlerimi yayımlamıyorsan bu adamın yazdığı şekilde yazdım bunu yayınla...
Son cevap 2 ay önce
Editör: Küfürlü ibareler içeren yorum silinmiştir.
Narkoz 2 ay önce
Bi S.ktir git şurdan,fetva istedik sanki
BJK 2 ay önce
helal olsun
HEMŞİRE 2 ay önce
BRAVO BRAVO BRAVO
Kimyager 01 2 ay önce
Sağlıkta peşin alınıyor o paralar , büyük bir kazanım gibi lanse ediyorsunuz birde
Yuh 2 ay önce
Berbat bir anlaşma neye göre anlaşma böyle yapılır dediniz anlamadım resmen kandırılmışlar.
Rotkod 2 ay önce
Bu banka promosyonları açık ihaleyle olmalı yöneticilerle bankacılar arasınsa olmamalı devlet bu işe el atmalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?