Hastane Müdür Maaşlarına Zam Geldi!

Hastanelerde Sözleşmeli Müdür, Müdür Yardımcısı Maaşları ve Ek Ödemeleri Ne Kadar? Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Maaşları - Ağustos 2019 döneminde ne kadar oldu? Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde sözleşmeli olarak görev yapan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü ve Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür ve Müdür Yardımcılarının 2019 yılı Ağustos dönemi net maaş ve ek ödeme döner sermaye gelirlerini haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Hastane Müdür Maaşlarına Zam Geldi!
banner71

Sağlık Bakanlığı Teşkilat Yasasının değişmesiyle Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğüne bağlı taşradaki tüm idarecilerin sözleşmeli statüde çalışmasıyla beraber yeni bir statü olan sözleşme imzalayarak maaş almaya başladılar. Ağustos 2019 itibariyle Eğitim Araştırma ve Devlet Hastanelerinin yanında ADSM’lerde görevli İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri ile Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlerinin SaglikPersoneliHaber.Net editörlerince bilgi amaçlı hazırlanan maaş bordro örnekleri aşağıda ziyaretçilerimizin bilgisine sunulmuştur.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığına dair güncel tüm gelişme ve en çok merak edilenleri haberleştirdiğimiz sitemizi sosyal medya hesaplarından aşağıdaki linkler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER