Hastane Müdür Maaşlarına Zam Geldi!

Hastanelerde Sözleşmeli Müdür, Müdür Yardımcısı Maaşları ve Ek Ödemeleri Ne Kadar? Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Maaşları - Ağustos 2019 döneminde ne kadar oldu? Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde sözleşmeli olarak görev yapan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü ve Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür ve Müdür Yardımcılarının 2019 yılı Ağustos dönemi net maaş ve ek ödeme döner sermaye gelirlerini haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Hastane Müdür Maaşlarına Zam Geldi!

Sağlık Bakanlığı Teşkilat Yasasının değişmesiyle Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğüne bağlı taşradaki tüm idarecilerin sözleşmeli statüde çalışmasıyla beraber yeni bir statü olan sözleşme imzalayarak maaş almaya başladılar. Ağustos 2019 itibariyle Eğitim Araştırma ve Devlet Hastanelerinin yanında ADSM’lerde görevli İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri ile Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlerinin SaglikPersoneliHaber.Net editörlerince bilgi amaçlı hazırlanan maaş bordro örnekleri aşağıda ziyaretçilerimizin bilgisine sunulmuştur.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığına dair güncel tüm gelişme ve en çok merak edilenleri haberleştirdiğimiz sitemizi sosyal medya hesaplarından aşağıdaki linkler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 11:21

Güler Sağlam

Düşünceyi açıklama ve bilgi edinme özgürlüğü anlayışı çerçevesinde demokratik bir toplumda basın özgürlüğünün ancak ekonomik, bürokratik ve siyasi erklere herhangi bir diyet borcu olmadan, bağımsız ve gerçeklerle halkı haberdar etmeyi kendisine temel ilke edinmiş biri olarak yazılarımı kaleme alıyorum.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER