PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Gençlik Bakanlığında Promosyonlar Dün Yattı

Gençlik ve Spor Bakanlığında 36 ay süre için 20 Bin TL’ye yapılan promosyon anlaşması ödemelerinin dün itibariyle hesaplara aktarıldığı öğrenildi.

Ekonomi 06.12.2022, 05:51 06.12.2022, 08:50 Cansu Polat
Gençlik Bakanlığında Promosyonlar Dün Yattı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ziraat Bankası ile 3 yıl süreli promosyon anlaşmasını 11 Kasım 2022 tarihinde yapmıştı.

Ziraat Bankası yetkilileriyle yapılan görüşmelerde 3 yıl için 18 bin TL nakit ve 1.000 TL tek seferde puan kredi kartı ve banka kartına ödeme yapılması teklifi düşük bulunarak komisyon yetkilileri bankadan promosyon tekliflerini revize etmelerini istemişti.

11 Kasım itibariyle Gençlik ve Spor Bakanlığına 2. teklifini sunan Ziraat Bankası 19500 TL nakit ve 500 TL para puan verebileceklerini belirtti.

Ziraat Bankası tarafından yapılan 2. teklifi kabul eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, banka tarafından daha önce verilen 6000 liralık promosyon tutarının geri alınmayacağını da anlaşmaya yansıttı.

Öte yandan 20 Bin liralık promosyon tutarının 5 Aralık 2022 Pazartesi günü (Dün) itibariyle hesaplara yattığı öğrenildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ziraat Bankasının yapmış olduğu anlaşma, Bakanlığın hem merkez hem de taşra teşkilatını kapsamakta, hiçbir personelin bireysel olarak hesap açmayacağı, harcama birimlerince bankaya verilen listeye göre otomatik olarak hesapların açılacağı kaydedildi.

İzzet Baysal Üniversitesi Ek Promosyon Anlaşması!

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) ve Türkiye İş Bankası A.Ş. Bolu Şubesi arasında, 27.03.2021 tarihinden 26.03.2024 tarihine kadar geçerli olan toplam 2 bin 785 akademik ve idari personele, ek sözleşmenin yürürlüğe gireceği 15.11.2022 tarihi ile en geç 30.11.2022 tarihi arasında defaten 13 bin 500 TL’lik ek promosyon ödemesi yapılacak.

Burssa Uludağ Üniversitesi Promosyon Anlaşması!

Türkiye Ekonomi Bankası ile mutabık kalan Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Yönetimi, 30 bin TL net ödeme yapılması konusunda banka yöneticileri ile sözleşme imzaladı.

Konyaaltı’nda Promosyon Sevinci

Konyaaltı Belediyesi, sözleşme tarihi biten banka promosyon anlaşmasında memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçileri kapsayan yeni sözleşmeyi, yapılan ihalede 22 bin TL ile en yüksek teklifi veren İş Bankası ile imzaladı.

Yorumlar (6)
Fth 2 ay önce
Sağlık bakanlığı napıyor birisi uyandırsa kendilerini keşke iyce b... Çıktı işin
Sağlık 2 ay önce
Sağlık bakanlığı promosyon un kralını yapacak 45 bin 36 ay 20 sinde hesapta mesala yani
Erhan abaci 2 ay önce
darısı PTT den maaş alan engelli emekli dul yetim öksüz vatandaşların başına
Kenan İmirzalıoğlu 2 ay önce
Sivas 36 ay icin 20800 tl ye anlasti para hesaplara yatacagi gunun aksami bakanlik sozlesmeyi iptal etti.. simdi ses soluk yok bekliyoruz bakalim.. toggg ne anlar açın halinden
kayserinin sesi 2 ay önce
Kayseriden hala ses yok.burdaki isler donme dolaptan daha hizli donuyor.ne is ceviriyorlarsa artik.sandikta gorusecegiz.
Evinize Sağlık gelsin 2 ay önce
Sağlık bakanlığı personelini bankalara ezdirmemek için uğraş veriyor kişi başı 36 ay 50 bin verdirecek yılbaşından sonra yoksa niye bekletiyor diye aklımın ucundan geçmiyor değil.bir ümittir yavşamak
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.