Ek Ödemeler Sistem Arızası Nedeniyle mi Ödenmiyor!

Fox Haber'e konuşan İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi Murat Ekmez'in açıklamalarına göre "ek ödemelerin ödenmemesi ile ilgili gerekçe olarak da ödemelerin hesaplandığı sistemle ilgili bir arıza olduğu" şeklinde bilgi aldıklarını katardı.

Ekonomi 07.01.2021, 09:50 07.01.2021, 15:21 Güler Sağlam
Ek Ödemeler Sistem Arızası Nedeniyle mi Ödenmiyor!

Öte yandan Genel Sağlık İş Başkanı Zekiye Bacaksız ise "Hemşire Maaşı Ocak Ayında 2 Bin 695 Aralık Ayında 2 Bin 324 Lira" şeklinde olan sağlık personeli bordrolarını kameralara gösterdi.

TIKLAYIN

Sağlık Personelinin Ek Ödemesi İçin Maliye Bütçeyi Onayladı! haberi için tıklayınız

Sağlık Bakanlığının mevzuata göre 20 Aralık'a kadar ödemesi gereken ek ödemeleri 3 haftadır geciktirmesi sağlık personellerini mağdur etmeye devam ediyor. Salgınla savaşan sağlık çalışanlarının aylık gelirinin önemli bir kısmını oluşturan ek ödemelerin Kasım ayında yapılmadığı aktarılan FOX ANA HABER'de ödemelerin yapılmamasının gerekçesinin ise sistemsel arıa olduğu duyuruldu.

İŞTE O HABER:

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Sağlıkçı 2 hafta önce
Çocuk mu kandırıyorsunuz? Bu kadar sürede o sistemden 10 tane daha yapılırdı. Bu insan aklıyla dalga geçmektir. Hele hele sağlıkçının aklıyla dalga geçmeyin
lab.tek 2 hafta önce
bence sağlıkçıların ek ödemesini çaldılar):):):):):):):):):
KONYALI SAĞLIKÇI 2 hafta önce
Millet VEKİLİ MAAŞLARINDA HİÇBİR HATA OLMADAN TAKIR TAKIR ÖDENİYOR AMA ?????????? YAZIKTIR GÜNAHTIR BE AYIPTIR AYIP !!!!!!!!!!!!! NE KASIMI ALABİLDİK NEDE ARALIĞI AMA KİRA KART DOGALGAZ 2 AY BEKLEMİYOR BİZİ ÇOK AYIP SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YAPILAN ÇOK !!!!!!!!!!!!!!!!
YORGUN MEMUR 2 hafta önce
HASTANE YÖNETİCİLERİ DÖNER SERMAYELERİNİ PEŞİN ALIYOR MADEM BİZE VERİLEMİYOR ONLARA NASIL VERİLİYOR SINAVLA YÖNETİCİLİK GELMELİ
ferhat taşdemir 2 hafta önce
getirin yapıyım arzayı parasız :)
Eses li 2 hafta önce
insaf namına yapmayın etmeyin bu sağlıkçı kardeşlerimize.. Ne arızası ..
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?