Banka Promosyonunda Artvin Karadeniz Rekoru Kırdı!

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda, Sağlık Müdürü Op. Dr. İrfan AKALIN ile Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Recep YILMAZ başkanlığında yapılan banka promosyonu ihalesinde Ocak ayı maaşının ödenmesine müteakip 15 gün içerisinde tek seferde 5 yıllık süre için 6.615 TL banka promosyonu anlaşması sağlandı.

Ekonomi 17.12.2019, 16:54 19.12.2019, 13:53 Güler Sağlam
Banka Promosyonunda Artvin Karadeniz Rekoru Kırdı!

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;

10/12/2019 Tarihinde Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. İrfan AKALIN ile Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Recep YILMAZ başkanlığında sendika temsilcileri ile banka yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 5 yıllık yapılan maaş banka promosyon ihalesi Ziraat bankasının aylık kişi başı 110,25 TL teklifi ile sonuçlanmıştır.

İkinci basamak sağlık tesislerinde çalışan personel için 01/01/2020 tarihinden itibaren Ocak ayı maaşının ödenmesine müteakip 15 gün içerisinde tek seferde 6.615 TL ödenecektir. Birinci basamak sağlık tesislerimizde çalışan personelimiz için Halk Bankası promosyon protokolünün bitiş tarihini müteakiben 15/05/2021 tarihinden geçerli olmak üzere 15 gün içinde 44 aylık toplam 4.851 TL Ziraat Bankası tarafından personelimizin hesaplarına yatırılacaktır.

İhale ile ilgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. İrfan Akalın “Karadeniz Bölgemizde şu ana kadar  yapılan banka promosyon ihaleleri içerisinde en yüksek promosyon almış bulunmaktan ötürü tüm sağlık çalışanlarımız adına büyük mutluluk duymaktayız. Emeği geçen herkese teşekkür eder, tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi. saglikpersonelihaber.net

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Büşra 2 yıl önce
En beceriksiz bitlis çıktı malesef.
32
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?