663 45/A, 657- 4/B Mesleki Lisans Mezunu Sözleşmeli Sağlık Personeli Zamlı Ücretleri Yayında! Temmuz 2021 Dönemi

663 45/A, 657- 4/B Sözleşmeli Biyolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Sağlık Fizikçisi, Sosyal Çalışmacı, Perfüzyonist, Dil ve Konuşma Terapisti, Odyolog, İş ve Uğraşı Terapisti Mesleki Lisans Mezunu Sözleşmeli Sağlık Personeli Zamlı Maaşları Yayında! Sağlık Bakanlığının son dönemde alımlarda aldığı 663 sayılı kanunun 45A Maddesine ve 657 sayılı kanunun 4B maddesine istinaden istihdam edilen Biyolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Sağlık Fizikçisi, Sosyal Çalışmacı, Perfüzyonist, Dil ve Konuşma Terapisti, Odyolog, İş ve Uğraşı Terapisti Mesleki Lisans Mezunu Sözleşmeli Sağlık Personellerine ait ait zamlı maaşlara haber detayımızdan erişebilirsiniz.

Ekonomi 13.07.2021, 03:02 13.07.2021, 14:20 Güler Sağlam
663 45/A, 657- 4/B Mesleki Lisans Mezunu Sözleşmeli Sağlık Personeli Zamlı Ücretleri Yayında! Temmuz 2021 Dönemi

Mesleki Lisans Mezunu Sözleşmeli Biyolog, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Sağlık Fizikçisi, Sosyal Çalışmacı, Perfüzyonist, Dil ve Konuşma Terapisti, Odyolog, İş ve Uğraşı Terapisti  unvanlarında 663 sayılı kanunun 45A Maddesine ve 657 sayılı kanunun 4B maddesine göre istihdam edilen sağlık personellerinin 1 temmuz'dan geçerli zamlı maaşları hesaplandı.

Hizmet yıllarına göre 0-2 Yıl, 3-11 Yıl, 12-17 Yıl ve 18 ve üzeri yıllara ait net maaşları ayrı ayrı hesaplayarak bilginize sunduk. görebileceksiniz.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Maaş hesaplaması yapılırken, Bekar, çocuksuz, sendika üyesi olmayan, BES kesintisi yapılmayan sağlık personelleri baz alınırken, gelir vergisi oranıda tüm tutarlar için %20'den hesaplanmıştır.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
yazıklar olsun bu yalan haberi yapana.... 5 ay önce
kafayımı yediniz siz hangi sağlıkçı bu maaşı alıyor.net ele geçen böyle bir para alan sağlıkçı yok yalan yanlış haber yapıp milleti kandırmayın.sizin bu saçma sapan yalan yanlış haberleriniz yüzünden millet sağlıkçılar çok para alıyor zannediyor.ayıptır günahtır doğru haber yapın yada bırakın bu işi....
Editör 5 ay önce
saglikpersonelihaber.net@gmail.com adresimize gönderin lütfen bordronuzu.
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?