PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

3600 Ek Gösterge Ak Parti Kızılcahamam Kampında Açıklanacak

Mayıs Ayının sonunda kamuoyuna duyurulması beklenen 3600 ek gösterge ile ilgili yapılacak açıklama Ak Partinin 5 Haziran‘da Kızılcahamam’da düzenleyeceği toplantıya bırakıldı.

Ekonomi 02.06.2022, 21:41 03.06.2022, 15:53 Cansu Polat
3600 Ek Gösterge Ak Parti Kızılcahamam Kampında Açıklanacak

Ak partinin 5 Haziran‘da Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yapacağı kampta 3600 ek gösterge ile ilgili düzenlemenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyuracağı öğrenildi.

Dün Beştepe'de Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Ve Hazine Ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 3600 ek gösterge ile ilgili hazırlanan taslakla ilgili sunum yapmıştı.

3 FORMÜL, CUMHURBAŞKANINA ANLATILDI

Cumhurbaşkanına yapılan sunumda 3600 ek gösterge ile ilgili üç formül ekseninde anlatım da bulunulduğu, bu formüllerden birisinin “dar kapsamlı” diğer ikisinin ise daha fazla memur ve emekliyi içine alan “geniş kapsamlı” bir düzenleme olduğu ileri sürüldü.

TÜM KAMU ÇALIŞANLARINI HEYECANLANDIRAN DÜZENLEME

Dar kapsamlı olarak basını servis edilen formülde sadece polis öğretmen hemşire ve din görevlilerinin 3600 ek göstergeden faydalanacağı aktarıldı. Diğer iki formülde ise tüm kamu çalışanlarını içine alan bir düzenleme söz konusu.

CUMHURBAŞKANI, GENİŞ KAPSAMLI FORMÜLE SICAK BAKIYOR

NTV tarafından duyurulan 3600 ek gösterge ile ilgili habere göre; Cumhurbaşkanına yapılan sunumun ardından geniş kapsamlı düzenlemenin hayata geçirilmesi için mutabakatın sağlandığı, Cumhurbaşkanının da bu yönde fikir belirttiği ileri sürüldü.

KIZILCAHAMAM'DA KAMUOYUNA AÇIKLANACAK

Diğer taraftan 3600 ek gösterge ile ilgili kamuoyuna yapılacak açıklamanın 3-5 Haziran tarihlerinde Ak Partinin Kızılcahamam’da düzenleyeceği kampta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor

Yorumlar (13)
Sağlikçı16 1 ay önce
3600 Şapkadan tavşan çıkarmayacak...3600değil 5000 verilse dahi en alt meslek grubu-en az maaş,enf.altında ezilen kesim olarak kalacağız bu değişmeyecek,yine yüksek olanların daha da yükseltilip asıl fayda onlara geleceği icin yüksek katsayı daha yüksek,yüksek maaş alan daha yüksek alacak,bize 3600 getirisi olmayacak,göz boyaması haliyle geliyor gelmekte olan
Hakkı gürses 1 ay önce
3600 bence çok büyütüldü çalışırken bi işe yaramayan,kamu gorevlilerinin çoğunu kapsamayacak olan(2008 sonrası memur olanlar) bir durumu hükumet koz olarak kullanacak maaş zamlarının belirlenmesinde maalesef,memurların istediğini yaptik diye reklam olacak.
Sağlık çalışanları cem. 1 ay önce
ADALET YOKSA OY YOK. KIZILCAHAMAM TOPLANTISINI'DA ALLAH'A HAVELE ETTİK.İLK SEÇİMDE GÖRÜŞECEĞİZ İNŞALLAH.
hakan 4 hafta önce
maaşlar kuşa dönmüş,hala 3600 diye masal anlatıyorlar memura
YAZIKKK 4 hafta önce
YAZIK
Yhs 4 hafta önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız üç beş maaş alan versin ben vermeyeceğim
Yhs 4 hafta önce
Yhs kadro vermeyin üç beş maaş alana verin
uyanın ey millet 4 hafta önce
008 sonrası işe başlayanlar ne olacak sözleşmeliler 3600 ek göstergeyi nasıl alacak açıklayın foyanız ortaya çıksın gizlemeyin 2008 sonrası işe başlayan 3600 alamaz alamaz anlayın artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?