Şenol Şahin'den Bakan Koca'ya Sert Tepki!

Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Şenol Şahin Bakan Koca'nın dün gece geç saatlerde attığı twit üzerine bir açıklamada bulunarak "Sağlık Sistemi bir bütündür. Bu bütünü kimse bölemez. Bizi birbirimize kırdıramayacaksınız." diyerek tepki gösterdi.

Şenol Şahin'den Bakan Koca'ya Sert Tepki!
banner71

Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Şenol Şahin sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamayla Bakan Fahrettin Koca'ya tepki göstererek "Sayın Bakanın Covid sürecinde sadece hekimlere yönelik mesajlarını kınıyoruz. Sağlık Sistemi bir bütündür. Bu bütünü kimse bölemez. Bizi birbirimize kırdıramayacaksınız. Doktorda bizim Hemşirede bizim Sağlık Memuruda bizim Laboratuvar Teknisyenide bizim Röntgen Teknisyenide bizim Ebe de bizim Anestezi Teknisyenide bizim Temizlik Personelide bizim velhasıl hepsi bizim. Biz ki Büyük Türk Milletine hizmet eden SAĞLIK ÇALIŞANLARIYIZ. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Dağda Asker neyse ovada da biz OYUZ.... Herkes ayağını denk alsın...." dedi.

TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 10:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazıklar olsun
Yazıklar olsun - 2 ay Önce

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş neden sessiz? Neden susuyor? Kendi maaşını 25 bin yaptı, altına milyonluk makam aracı aldı, üyelerin parasını çatır öatır yiyor, Allahından bulsun, 7 sülalasinden çıkacak yediği kul hakları. O paraları madem yiyorsun bari üyene sağlık çalışanına sahip çık nasıl insanlarsınız siz?!

SENDİKACI
SENDİKACI - 2 ay Önce

nerde bu sendika nerede bu sendikacılar ancak twit atarak sendikacılık yapılmıyor beyler şenol bey twit atarak sendikacılık yapılmaz

Atatürkçü
Atatürkçü - 2 ay Önce

Zamanında Atatürk Hastanesinde hemşirelere "Bırakında doktorlar sizden fazla alsın tabi" diye açıklama yaptığı için istifaları engelleyemeyen başkan şimdi hemşireleri mi savunuyor. Komiksin Şenolcum.

Hemşire
Hemşire - 2 ay Önce

Bu Twitti semih başkanın size aldığı son model iPhone dan mı atıyorsun Şenol başgan

HST
HST @Hemşire - 1 ay Önce

İSPAT ET ETMESEN NAMMMT SİN

HST
HST @Hemşire - 1 ay Önce

HEMŞİRE AKILLI OLL

Şenol Şahin
Şenol Şahin @Hemşire - 2 ay Önce

Biraz destekli atmak lazım fazla değil birazcık müslüman olun da iftira atmaktan vazgeçmek lazım Allah’ın verdiği aklı yerli yerinde kullanmak lazım

hemşire
hemşire - 2 ay Önce

Israrla aynı yorumu haberlerin altına kopyala yapıştır yaptığınız için yorumunuz kaldırılmıştır. Devamı durumunda tüm yorumlarınız engellenecektir.

Seyfi Kartalkuşu
Seyfi Kartalkuşu - 2 ay Önce

Aaaa Sendika Şenol Şahin'e iphone mi almış? Bizim başkanın neyi eksik ona niye almamışlar. Sadece belli başkanlara mı almışlar. Biraz destekli mi atsak ki?

Sendika
Sendika - 2 ay Önce

ssçmalamışsın şenol başkan

sendikacı
sendikacı - 2 ay Önce

Israrla aynı yorumu haberlerin altına kopyala yapıştır yaptığınız için yorumunuz kaldırılmıştır. Devamı durumunda tüm yorumlarınız engellenecektir.


SIRADAKİ HABER