Şenol Şahin'den Bakan Koca'ya Sert Tepki!

Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Şenol Şahin Bakan Koca'nın dün gece geç saatlerde attığı twit üzerine bir açıklamada bulunarak "Sağlık Sistemi bir bütündür. Bu bütünü kimse bölemez. Bizi birbirimize kırdıramayacaksınız." diyerek tepki gösterdi.

Sendika 07.08.2020, 12:52 08.08.2020, 10:10 Güler Sağlam
Şenol Şahin'den Bakan Koca'ya Sert Tepki!

Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Şenol Şahin sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamayla Bakan Fahrettin Koca'ya tepki göstererek "Sayın Bakanın Covid sürecinde sadece hekimlere yönelik mesajlarını kınıyoruz. Sağlık Sistemi bir bütündür. Bu bütünü kimse bölemez. Bizi birbirimize kırdıramayacaksınız. Doktorda bizim Hemşirede bizim Sağlık Memuruda bizim Laboratuvar Teknisyenide bizim Röntgen Teknisyenide bizim Ebe de bizim Anestezi Teknisyenide bizim Temizlik Personelide bizim velhasıl hepsi bizim. Biz ki Büyük Türk Milletine hizmet eden SAĞLIK ÇALIŞANLARIYIZ. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Dağda Asker neyse ovada da biz OYUZ.... Herkes ayağını denk alsın...." dedi.

TIKLAYIN

Yorumlar (19)
Yazıklar olsun 4 ay önce
Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş neden sessiz? Neden susuyor? Kendi maaşını 25 bin yaptı, altına milyonluk makam aracı aldı, üyelerin parasını çatır öatır yiyor, Allahından bulsun, 7 sülalasinden çıkacak yediği kul hakları. O paraları madem yiyorsun bari üyene sağlık çalışanına sahip çık nasıl insanlarsınız siz?!
SENDİKACI 4 ay önce
nerde bu sendika nerede bu sendikacılar ancak twit atarak sendikacılık yapılmıyor beyler şenol bey twit atarak sendikacılık yapılmaz
Atatürkçü 4 ay önce
Zamanında Atatürk Hastanesinde hemşirelere "Bırakında doktorlar sizden fazla alsın tabi" diye açıklama yaptığı için istifaları engelleyemeyen başkan şimdi hemşireleri mi savunuyor. Komiksin Şenolcum.
Hemşire 4 ay önce
Bu Twitti semih başkanın size aldığı son model iPhone dan mı atıyorsun Şenol başgan
HST 4 ay önce
İSPAT ET ETMESEN NAMMMT SİN
HST 4 ay önce
HEMŞİRE AKILLI OLL
Şenol Şahin 4 ay önce
Biraz destekli atmak lazım fazla değil birazcık müslüman olun da iftira atmaktan vazgeçmek lazım Allah’ın verdiği aklı yerli yerinde kullanmak lazım
hemşire 4 ay önce
Israrla aynı yorumu haberlerin altına kopyala yapıştır yaptığınız için yorumunuz kaldırılmıştır. Devamı durumunda tüm yorumlarınız engellenecektir.
Seyfi Kartalkuşu 4 ay önce
Aaaa Sendika Şenol Şahin'e iphone mi almış? Bizim başkanın neyi eksik ona niye almamışlar. Sadece belli başkanlara mı almışlar. Biraz destekli mi atsak ki?
Sendika 4 ay önce
ssçmalamışsın şenol başkan
sendikacı 4 ay önce
Israrla aynı yorumu haberlerin altına kopyala yapıştır yaptığınız için yorumunuz kaldırılmıştır. Devamı durumunda tüm yorumlarınız engellenecektir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?