Semih Durmuş: Ek Ödemeden Dolayı Sağlık Bakanlığını Esefle Kınıyorum!

Yetkili sendika Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş bugün Sağlık Bakanlığı tarafından ek ödemelerle ilgili Genelgeler sonrasında bir açıklama yaparak Bakanlığı esefle kınadığını açıkladı.

Sendika 17.05.2021, 20:57 Güler Sağlam
Semih Durmuş: Ek Ödemeden Dolayı Sağlık Bakanlığını Esefle Kınıyorum!

Durmuş sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda "Ocak – Şubat – Mart 2021 ödemelerine ilişkin bugüne kadar herhangi bir adım atılmamış olmasını da esefle kınadığımızın bilinmesini istiyoruz…" dediği açıklamasında;

"1 Nisan 2021’den geçerli olmak üzere sağlık çalışanlarına dört ay süreyle yapacağı ek ödeme kapsam ve miktarını açıklayan Bakanlık, önceki ödemelerle kıyaslandığında sadece kılıfı değiştirmiştir. İçeriği aynı bırakmıştır…"

"Bakanlık akıtılan alın terini yok sayarak çalışanlar arasında yine ayrım yapmıştır. Tavanı bahane ederek de verilen emeği yok saymış ve binlerce sağlık çalışanını yine kapsam dışında bırakmıştır."

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

"Her zaman söylediğimiz gibi adaletsizliğin bahanesi olmaz! Bu nedenle de öne sürülen tüm bahaneleri reddediyoruz… Ayrıca Ocak – Şubat – Mart 2021 ödemelerine ilişkin bugüne kadar herhangi bir adım atılmamış olmasını da esefle kınadığımızın bilinmesini istiyoruz…" ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (32)
Osman 1 ay önce
La bi git şurdan. Bende kınıyorum ne farkın var senin.
Gih 1 ay önce
Sabit dışı sadece sh sınıfına veriliyor gih sınıfı yok sayılıyor neden gih sınıfı esnek çalışmıyor izin alamıyor ödemeye gelince yok ama diğer kurumdaki memurdan farklı olarak hiç bir esneklik yok bu turşu ne lahana insanda biraz vijdan Allah korkusu olur sağlık bakanlığında çalışan gih sınıfı diğer kurumlara aktrılmalı nede olsa sağlık bakanlığında bir değeri yok
Osman 1 ay önce
Aaaa kınamış alkışlayın başkanı......
maşallah 1 ay önce
bizde sizi semih bey esefle kınıyoruz. eserinize bakın sizin pısırıklığınız yüzünden düştüğümüz duruma bak malum sen peh peh kıınıyormuş hade ordan.
DR 1 ay önce
İYİ ROL YAPIYORSUNUZ SENDİKA ARTIK AMACININ DIŞINA ÇIKMIŞTIR.
ssenin 1 ay önce
senin de ta ....
BEN 1 ay önce
Ben biz hepimiz ikinizide kınıyoruz.Emin olun. Rahat uyumayin.
112 1 ay önce
Eee sonuç ??? Ha onlar alkışlamış ha sen esefle kınamışsın, arada ne fark var. Koca bir sıfır.
Sağlık-sen düşmanı 1 ay önce
250 bin üyeli sendikanın başkanı kınıyor.Allah belanı versin semih
Cilalı ibo 1 ay önce
Farkındamısın seni takan hükümet tarafında birtek müdür çabasında olanlar birde sebdikadan 3bin huzur hakkı alan temsilcilerin karşında önünü ilikliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?