Sağlık Sen, Ordu'da Cumhur İttifakını mı Bozuyor?

MHP'nin Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz bugün parti binasında düzenlediği toplantıda Ordu Devlet Hastanesinde yaşanan sendikal sıkıntıları kastederek, "Arkadaşlarımıza zulüm yaparak, 2023'de Tayyip Erdoğan ve Milli Hareket Partisi Genel Başkanı üzerinden hınç almaya kalkmayın. Buradan özellikle AKP'nin sendikalarına sesleniyorum, Kurumlardaki insanlara yetkiyi alın, yetki almazsanız ben size sorarım. İnsanları tehdit ederek bir şey yapamazsınız. " dedi.

Sağlık Sen, Ordu'da Cumhur İttifakını mı Bozuyor?

MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz bugün parti binasında düzenlediği basın toplantısında, "Kurumlara sendika başkanlarının eşleri yetkili kılınıyor, kendi sendikasının üyelerini bile, azarlayacak şekilde tafra yapıyor." dedi. Yılmaz'ın sağlık personelini azarlıyor dediği sendika başkanı eşinin Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz'ın eşi olan Ordu Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olduğu belirtiliyor.saglikpersonelihaber.net

CUMHUR İTTFAKI ORTAĞININ BASIN AÇIKLAMASI:

TIKLAYIN

Cumhur İttifakı ortağı MHP'nin Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz dün facebook üzerinden paylaşımla Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz'ın Eşi olan Ordu Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünü sert bir dille eleştirmiş, "sendika başkanlarının eşlerine hastanelerde yetki verilmemesi gerektiğini söyleyerek, "o hanım efendiye soruyorum sen bir kalem imzayla geldin bir imzayla gidersin" açıklamasında bulunmuştu.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2020, 09:36

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
faruk
faruk - 1 ay Önce

saglik sen artık zulüm yapmaktadır ordu da. Düşünsene hastane muduru sana doping yapıyor gidip karının eşine şikayet edecen böyle bir saçmalık yok. Eşi ne yapacak yaglicak poflicak seni sonrada karısına diyecek ki daha çok .........
..

saglik
saglik - 1 ay Önce

bunlar kadar insafsız kimse yok. Kimi kime şikayet edecen insanlara doping yapmakta tehdit etmekte o dediğiniz hastane müdürünün üstüne kimseyi tanımam. Sağlık Sen li değilsen vay haline. bide bunların seçimleri oldu kocasına oy vermeyeni tehditler odada sikiştirmalar artık sağlıkçılar bıktı bunlardan. Allah görüyor herşeyi sonlarına bakmak lazım.

Erdoğan
Erdoğan - 1 ay Önce

Sağlık-sen Akparti'nin değil,paranın, koltuğun, menfaatin sendikasıdır. Mhp Ordu İl Başkanı bu konuda yanılıyor maalesef

Saglikci
Saglikci - 1 ay Önce

Bu il başkanı hangi sendikanın güdümünde açıklama yapiyor. Neden arayıp başkanla yada eşiyle görüşmek yerine böyle bir açıklamaya gerek duyuyor.

SIRADAKİ HABER