Sağlık-Sen Hizmetlilere İdari Memur Kadrosu İstiyor!

Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından organize edilen #BuMağduriyeteSonVerilmelidir hashtag çalışmasıyla bugün saat 15:00’den itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere konunun muhataplarına hizmetlilere idari kadro verilmelidir talepleri iletildi.

Sendika 12.12.2019, 15:54 12.12.2019, 16:48
Sağlık-Sen Hizmetlilere İdari Memur Kadrosu İstiyor!

Yapılan sosyal etkinlik çalışması;

Hizmetli kadrosunda çalışanlar, memur kadrosundakilerin (mutemet, hasta kayıt vb.) görevlerini fiilen yapıyorlar. Bu kadroda çalışanlar idari memur kadrosuna geçirilmelidir.

#BuMağduriyeteSonVerilmelidir
@saglikbakanligi 
@RTErdogan
@drfahrettinkoca 
@ZehraZumrutS
@sagliksen

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Başlattığı twitter çalışması kısa süre sonra 9.sıradan Türkie Gündemine girdi.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (3)
saçmalık 11 ay önce
hizmetli kadrosundaysan orada kalacaksın herkes bir yerlere yükselme peşinde o zaman gir kpss ye yüksel yok onların işini yapıyormuş o zaman yapma sen de haklarını bil ama o işleri yapıyorsun diye hemen hop idari kadroya geçmek istiyorsun olmaz öyle şey senin işini kim yapacak peki herkes bir masa başı iş kapma hevesi, bırakın bu saçmalıkları idari kadro istiyorsan eğitim gereksinimini karşılar üzerine de kpss de yeterli puanı alır geçersin. Öyle üniversite mezunu oldun diye de kimse seni idari kadroya geçirecek diye bir kural yok, gir kpss ye geç, beleşçilik yapmayın
Deli 11 ay önce
Sen ne ayaksın Hizmetli olduk diye orospu çocuğumu olduk.O zaman kimse müdür,şef olmasın herkez aynı kadroda kalsın senin hizmetlilerle ne derdin var.
hakedene verilmeli 11 ay önce
hakederek geçen görevini guzel yapan insanlara saygılar tabiki alsınlar fakat birileri vasıtasıyla hızmetlı kadrosundan işe alınıp buralara gelenler?
16
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?