Sağlık-Sen Hizmetlilere İdari Memur Kadrosu İstiyor!

Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından organize edilen #BuMağduriyeteSonVerilmelidir hashtag çalışmasıyla bugün saat 15:00’den itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere konunun muhataplarına hizmetlilere idari kadro verilmelidir talepleri iletildi.

Sağlık-Sen Hizmetlilere İdari Memur Kadrosu İstiyor!

Yapılan sosyal etkinlik çalışması;

Hizmetli kadrosunda çalışanlar, memur kadrosundakilerin (mutemet, hasta kayıt vb.) görevlerini fiilen yapıyorlar. Bu kadroda çalışanlar idari memur kadrosuna geçirilmelidir.

#BuMağduriyeteSonVerilmelidir
@saglikbakanligi 
@RTErdogan
@drfahrettinkoca 
@ZehraZumrutS
@sagliksen

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Başlattığı twitter çalışması kısa süre sonra 9.sıradan Türkie Gündemine girdi.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 16:48

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
saçmalık
saçmalık - 8 ay Önce

hizmetli kadrosundaysan orada kalacaksın herkes bir yerlere yükselme peşinde o zaman gir kpss ye yüksel yok onların işini yapıyormuş o zaman yapma sen de haklarını bil ama o işleri yapıyorsun diye hemen hop idari kadroya geçmek istiyorsun olmaz öyle şey senin işini kim yapacak peki herkes bir masa başı iş kapma hevesi, bırakın bu saçmalıkları idari kadro istiyorsan eğitim gereksinimini karşılar üzerine de kpss de yeterli puanı alır geçersin. Öyle üniversite mezunu oldun diye de kimse seni idari kadroya geçirecek diye bir kural yok, gir kpss ye geç, beleşçilik yapmayın

Deli
Deli @saçmalık - 8 ay Önce

Sen ne ayaksın Hizmetli olduk diye orospu çocuğumu olduk.O zaman kimse müdür,şef olmasın herkez aynı kadroda kalsın senin hizmetlilerle ne derdin var.

hakedene verilmeli
hakedene verilmeli - 8 ay Önce

hakederek geçen görevini guzel yapan insanlara saygılar tabiki alsınlar fakat birileri vasıtasıyla hızmetlı kadrosundan işe alınıp buralara gelenler?

SIRADAKİ HABER