Sağlık Sen Başkanı Köksal: Diyanet de Kendini Sorgulamalı !

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Diyanet İşleri Başkanı hakkında özellikle sosyal medya'da yapılan tartışmalara katılarak "Yasaları çıkar islam a göre düzenlersin Kimse de Ali erbaş a dil uzatamaz .Ama Diyanet de kendini sorgulamalı .Diyanet o kadar düzgün işler yapmalı ki memleketin en güvenilir kurumu olmalı ki hiç bir cemaat ülke yönetip beyin kiralama hayaline kapılmasın." dedi.

Sendika 05.05.2020, 02:42 05.05.2020, 02:48
Sağlık Sen Başkanı Köksal: Diyanet de Kendini Sorgulamalı !

Kaç gündür Ramazan ayı girdi yazmayım diyorum ama dilim sussa gönlüm razı değil !

Ali Erbaş Yalnız Değildir diye Dört İbne yüzünden bizim camia ayağa kalktı İslam ın emrettiğini söyledi nasıl mahkeme ye falan verilir .

Sosyal medya ya girmek istemiyorum .Bir tarafta ibnelere sahip çıkan içi kokmuş muhalefet isteyen istediği kişiye versin sizene tarzında .Adamlar özgürlük istiyor .Yersen tabi !

TIKLAYIN

Bizim camiada iyice coştu beyler kendinize gelin samimi olun .

Ali erbaş hapse mi girdi hayır mı !

İktidar da CHP-Hdp-İyi parti mi var .

Yasaları çıkar islam a göre düzenlersin Kimse de Ali erbaş a dil uzatamaz .Ama Diyanet de kendini sorgulamalı .Diyanet o kadar düzgün işler yapmalı ki memleketin en güvenilir kurumu olmalı ki hiç bir cemaat ülke yönetip beyin kiralama hayaline kapılmasın.

Aşağıda proğramda kadın eşini bırakmış ,başka adama kaçmış kadın eski eşi ve sevgilisi aynı proğramda ve en iyi izlenen proğramlardan biri .

Şimdi samimi olmak lazım kendi çocuklarımızın yetiştiği dönemde yayınlanan proğramlar dan sadece biri yüzlerce örnek var .Adam kızının Arkadaşı ile sevgili .Kadın aynı anda iki adam ile aşk yaşıyor .Yüzlerce örnek .

Şimdi samimi olalım Ya gerekeni yapalım yada bırakın ibneleri istediklerini yapsın .

Yorumlar (1)
ALİİ 6 ay önce
ARTIK HERŞEY SORGULANMALI.
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?