PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Odasında Sendika Üyeliği Sorgulanıyor İddiası

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesinin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünün açıkça suç işlediği iddia edilerek makam odasında üyelik sorgulama, sendika üye yapma gibi işlemlerin yapıldığı ileri sürüldü.

Sendika 14.12.2022, 20:35 Cansu Polat
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Odasında Sendika Üyeliği Sorgulanıyor İddiası

SES Diyarbakır Şubesi tarafından Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü ile ilgili sert eleştirilerde bulunuldu.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü odasında sendikaya üye yapma, üyelik sorgulama ve riskli birimde çalışmayan kişiyi usulsüz olarak çalışıyor gösterme gibi işlerin yapıldığı iddiasında bulunuldu.

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürünün açıkça suç işlediği iddia edilen açıklamada, ödüllendirme listesine kaçak kişi eklendiği, çalışanların birim değişikliklerinde yandaş sendikadan olan ve olmayan diye ayırma ve kayırma tabi tutulduğu iddia edildi.

SES tarafından yapılan açıklamada, çalışanlara iftira atma gibi usulsüzlüklerle ilgili tutulan tutanaklara rağmen idare tarafından işlem yapılmış mıdır? sorusu yöneltildi.

Yorumlar (7)
SM DB 2 ay önce
herkes çok iyi biliyor ki Diyarbakırdaki Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri sendikanın birer temsilcisi gibi faaliyet yürüttüğü hatta pardon temsilciden daha azılı faaliyet yürütüyorlar.
Mobing 2 ay önce
Mobingin krali yapiliyor. Siyaset girince isin icine kabak tadi veriyor. Toplum da buna canak tutuyor.
BabaEski 2 ay önce
Sakarya eğitim araştırma hastanesinde de sağlık bakım hizmetleri müdürü yetkili sendikada yönetim kurulunda başkan yardımcısı. aynı sorunlar orada da yaşanıyor. sendika yöneticilerini müdür müdür yardımcısı vs. yaparsan böyle problemler hep olur.
şemmuz 2 ay önce
SAKARYA SİYASET, YOBAZ TARİKATLAR VE MAFYANIN MERKEZİ, TÜM KURUM AMİRLERİ BUNA GÖZ YUMUYOR.

OLAY PATLAYINCA DA ÜÇ MAYMUN.........
BabaEski 2 ay önce
sakarya eğitim araştırma hastanesi sağlık bakım hizmetleri müdürü olan şahısın yaptıkları bununla da sınırlı kalmıyor. kendi sendikasından olan genç ve saha tecrüesine ihtiyacı olan hemşireleri masa başı işlere vererek kayırıyor. aynı zamanda hastaneye gelen yakınları ve bazı siyasi ilişkileri bulunan belediye başkanı yardımcıları vs. nin poliklinik muayene işlemleri için temizlik personellerinden birini köle gibi yanına almış şahsi işlerinde kullanıyor. sanki buşahsın maaşını devlet değilde kendisi veriyormuş gibi. yani tam bir çürümüşlük hali var. sakarya eğitim araştırma hastanesinde. yetkililer sessiz...
Haramdır v 2 ay önce
Mobbing en iyi ve güzelini Ankara Gülhane hastanesi yapıyor. Gelin görün
Sağlıkçı 66 2 ay önce
Sendikacılar müdür olamasın istifa etmeli birde Zaten sözleşmeli yöneticilik KALDIRILMALI
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.