Memur Sen'in Zam Eylemi Nedeniyle Ankara'da Yarın Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Memur-Sen'in Anadolu Meydanı'nda düzenleyeceği eylem nedeniyle Ankara'da bazı yolların yarın araç trafiğine kapatılacağı açıklandı.

Sendika 18.08.2021, 22:20 18.08.2021, 22:30 Güler Sağlam
Memur Sen'in Zam Eylemi Nedeniyle Ankara'da Yarın Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, yarın 18.00-20.30 saatleri arasında Memur-Sen Konfederasyonunca Anadolu (Tandoğan) Meydanı'nda "6. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmelerine Yönelik" program yapılacağı belirtildi.

Program nedeniyle açık hava toplantısı nedeniyle perşembe günü saat 15.00'den itibaren etkinlik sona erene kadar, Anıt Caddesi'nin tamamı, Gençlik Caddesi (Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arası), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası ile bağlantı yolları tek taraflı), GMK Bulvarı (Kültür Sokak ile Anadolu Meydanı arası Kızılay istikameti), Kazım Karabekir Caddesi-Hipodrom Caddesi ile Anadolu Meydanı arası (Ulaştırma Kavşağı alt geçit ve yan varyantlar dahil), Celal Bayar Bulvarı'ndan Anadolu Meydanı istikameti ve Kazım Karabekir Caddesi'ne dönüş yan varyantlar, Anadolu Meydanı'na açılan cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.

Araç trafiğine kapanacak yollar ile ilgili olarak, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Metro ve Ankaray gibi toplu taşıma araçlarını kullanmaları konusunda uyarıda bulunuldu.

Kaynak: Kaynak: Anadolu Ajansı

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
DUYURU 1 ay önce
saglıksen yetkisini iyi kullanamaz Sağlık Teşkilatındaki 4 yıl okuyan, doğuya ve bir çok göreve giden, hemşire, sağlık memuru, gih personelini taşerondan kadroya geçen bir çoğu torpilli işçilere ezdirirse yetkiyi dahi kaybedecektir. bir temizlik işçisi hemşireden fazla maaş alır durumda....
Nurty 1 ay önce
Boşu boşuna yormayın milleti bir cacık vermeyeceklerini hepimiz biliyoruz. Sizden birşey olmaz yalakasen. Dost bizi pazarda görsün. Adam olsaydınız saat akşam 6 da yapmazdınız. Adam gibi gün boyu kapatirdiniz meydanları. Millet te inlerdi sokaklarda inlerdi. Hükümette ciddiyetiniizi anlardı.
Birileri eylem mi diyor 1 ay önce
Bunlar kendilerini sendikacı sanıyor.eylem yapmaya değil mangala gidiyorlar emin olun . siz nasılsınız öyle yönetilirsiniz özet bu
Karabul 1 ay önce
Ben öyle değilim arada kaynıyorum.
sonucu göster 1 ay önce
sonuca bakıyoruz şova bakmıyoruz
ALİ 1 ay önce
SAĞLIK SENDEN KAMU SENE GEÇTİK YİNE AYNI DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK.. BİRAZ DA SENDİKASIZ KALALIM EN İYİSİ AĞAM SAYGILAR.. İSTİFA İSTİFA İSTİFA...
Sgk calısanı 1 ay önce
Polis kameraları ile cekilsin eyleme katılan sendika üyelerinin işine son verilsin üyeler eylem yapamaz kanunca suc
2351 1 ay önce
eylem diniz mi len.
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?