Mahkemeden Sağlık Sen Genel Merkezine İptal Kararı!

Sağlık Sen Genel Merkezi tarafından Konya Delege seçimlerine özel çıkartılan yönetmelik mahkeme tarafından iptal edildi.

Mahkemeden Sağlık Sen Genel Merkezine İptal Kararı!

TIKLAYIN

Sağlık Sen Konya Şubesi E. Başkanı Zeynel Abidin Uysal, "Kendin çalar kendin oynarsan böyle olur. Kapalı kapılar arkasında yazılaan ve hiç bir şubeye tebliğ edilmeyen seçim yönetmeliği an itibarıyla iptal olmuştur. Dahaları da gelecek... Sağlık Sen genel mekezinin mağdurlarına,ve tüm üyelerimize saygı ile duyururuz." diyerek Mahkeme kararını yayınladı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Git artık.
Git artık. - 3 gün Önce

Semih Durmuş lütfen topla eşyalarını ve git. Kibarca söylüyoruz, senden illAllah ettik sağlık çalışanları olarak. İşin gücün alavere dalavere. Şimdi de nasıl gündeme gelmişsin.Ayıp ya vAllahi ayıp!

Aas
Aas - 3 gün Önce

Ass

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------