Kamu Sen İstanbul'dan Tapu Aldı: İstanbul Misafirhanesi Geliyor!

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci "Hayırlı uğurlu olsun." dediği paylaşımında Türkiye Kamu-Sen İstanbul misafirhanesi için Bahçelievler Yenibosna mahallesinde satın aldıkları arsanın tapusunu paylaştı.

Sendika 16.10.2020, 13:57 16.10.2020, 15:45 Güler Sağlam
Kamu Sen İstanbul'dan Tapu Aldı: İstanbul Misafirhanesi Geliyor!

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Türkiye Kamu-Sen İstanbul misafirhanesi için Bahçelievler Yenibosna mahallesinde yerimizi satın aldık.tahmini 90-100 yatak kapasiteli misafirhanemizin inşaatına en kısa zamanda başlayarak nezih bir ortamı üyelerimizin hizmetine sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun." diyerek üyelerine yeni misafirhane müjdesini verdi.

KAHVECİ: İSTANBUL MİSAFİRHANEMİZ İÇİN İLK ADIMI ATTIK

Türkiye Kamu-Sen konfederasyonu üyelerinden aldığı gücü ve desteği yine onlarla paylaşmaya devam ediyor.

TIKLAYIN

Ankara'da bulunan misafirhanelerimiz ve öğrenci yurdumuzun ardından, İstanbul'da eksikliği hissedilen misafirhane binamız için uzun zamandır süren arayış Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz tarafından devam ediyordu.

Türkiye'nin en büyük metropolü olan İstanbul'da üyelerimize yönelik olarak faaliyet gösterecek olan Türkiye Kamu-Sen misafirhanesinin müjdesi Genel Başkanımız Önder Kahveci'den geldi.

Sosyal medya hesabından müjdeyi duyuran Genel Başkanımız Önder Kahveci, İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Kamu-Sen misafirhanesinin kamu çalışanlarımıza ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederek en kısa zamanda faaliyete geçeceğini ifade etti.

KAHVECİ:  MİSAFİRHANEMİZİ EN KISA SÜREDE İSTANBUL'DA ÜYELERİMİZİN VE KAMU ÇALIŞANLARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ

Genel Başkanı Önder Kahveci paylaşımında; "Türkiye Kamu-Sen İstanbul misafirhanesi için Bahçelievler Yenibosna mahallesinde yerimizi satın aldık. Tahmini 90-100 yatak kapasiteli misafirhanemizin inşaatına en kısa zamanda başlayarak nezih bir ortamı üyelerimizin hizmetine sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak üyelerimize özel hizmetlerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşarken, İstanbul'da yapılacak olan misafirhanemizin üyelerimize ve kamu çalışanlarımıza şimdiden hayırlı olmasına diliyoruz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Hemsireler 3 ay önce
Sağlık sen bunları gorun de utanin biraz Türk sağlık sen den sizden az üyesi olmasına rağmen yemiyor içmiyor üyeleri için konaklama tesisleri misafirhane kuruyor siz trilyonlari ne yapıyorsunuz acaba arabalara otellere yatırıyor siniz hep kendinize harciyorsunuz bunca yıldır üyesi olduğum kesilen paralar haram olsun
ali aslan 3 ay önce
hayırlı olsun güzel hizmet inşAllah tüm illerde olur da kamusen üyelerinin her ilde bir evi olur
Sağlıkçılar 3 ay önce
Sen ne yaptın sağlık sen bunca sene yetki ve en çok üyeye sahip bir sendika olarak sağlık çalışanları için
Sağlıkçı 3 ay önce
Herşey şeffaf ama satış bedeli gösterilmemiş,komik neyi saklıyorlarsa artık!!
2351 3 ay önce
Editör: aynı yorumu farklı haberlere kopyala yapıştır yaptığınız için yorumlarınız kaldırılmıştır.
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?