Kahveci Memura Bayram İkramiyesi Çağrısını Yineledi!

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türkiye Kamu-Sen’in yıllardır dile getirdiği kamu çalışanlarına bayram ikramiyesi çağrısını bir kez daha yineledi.

Sendika 29.07.2020, 12:41 29.07.2020, 15:08
Kahveci Memura Bayram İkramiyesi Çağrısını Yineledi!

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Genel Başkan Önder Kahveci, “Milyonlarca memurumuzun bayram coşkusunu doyasıya yaşamasının sağlanması en büyük temennimizdir” dedi. 

TIKLAYIN

Genel Başkan Önder Kahveci açıklamasında şu satırlara yer verdi;

"Kurban bayramına sayılı günlerin kaldığı şu zaman diliminde kamuda ikramiye almayan tek kesim olan memurlara da bayram ikramiyesi verilerek milyonlarca memurumuzun bayram coşkusunu doyasıya yaşamasının sağlanması en büyük temennimizdir.

Bayram ikramiyesi için 64 Milyar TL dağıtıldığını ifade eden yetkililerimiz bu miktarın 10’da birini memurlarımızdan esirgememeli, aileleri ile birlikte 10 milyonun üzerinde vatandaşımızı boynu bükük bırakmamalıdır."

Yorumlar (5)
Twit-sen 3 ay önce
Yetkililer bu twitten sonra ne yapacağını sasirmislardir
Taci 3 ay önce
Emekliler dururken memura ikramiye vermezler Bir bayram emekliye bir bayram memura ikramiye verilebilirdi Ne ekersen onu biçersin atasözünü çok seviyoruz memurlar olarak ????????
Memur Genç Kesim 3 ay önce
Para kime lazim gençlere. Yaslılar napıcak ikramiyeyi yastık altı. Gençler harcardı piyasa da hareketli olurdu. Derhal ikramiye verilmeli çalışan memurlara da. Ittifaksiniz yapın lütfen
kocaeli 3 ay önce
leyleğin ömrü laklakla geçermiş. Münker-Nekir melekleri bu zata ömrünü nasıl geçirdin diye sorduklarında yüzündeki o ifadeyi görmeyi çok isterdim.Kocaman bir hiç.İşte sen busun Önder KAHVECi.
BEKLEYELİM ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKACAK 3 ay önce
Bayramı bayram gibi kutlayanların bayramı mübarek olsun.Bayram size bayram yandaşlarınıza ve bir avuç mutlu azınlığa.Yani size ,ona ve şuna.Siz kurbanınızı kesin kendinize en lüks mağazalardan elbiseler alın.Çoluk çocuğunuzu sevindirin.Bizde kurbana kurban verilelim.Çocuklarımıza pazardan bile bayramlık alamayalım.Evimize et götüremeyelim,süt götüremeyelim.Bayrammış kime bayram mutlu bir azınlığa bayram.Ahret gününde boynuzsuz koç nasılki boynuzludan hakkını alacaksa bizde sizden alacağız rahat olun.Bugün çektiğimiz cefalar bize safa olarak geri dönecek. Bayram günü huzurumuz yok,huzurumuzu kaçırmaya sebep olanların Allah huzurunu kaçırsın.Bugün bayramın birinci günü ve cuma kurbanlarınızı kesin en güzel elbiselerinizi giyin ve büyük bir iştahla ,keyifle yiyin için,gezin tozun gününüzü gün edin.En güzel tatil yerlerinde tatil yapın bizde dört duvar arasında matem içinde çoluk çocuğumuzun yüzüne bakamayarak çile dolduralım.küfür sürer zulmkarlık sürmez.Bu zulm size geri dönecek eninde sonunda.Bayramınız mübarek kurbanınınız kabul cumanız makbul olsun.Allah kabul etsin çok güzel adalet,çok güzel denge ve çok güzel hakkaniyet.Hz.Ömer Ra'ın Adeletini örnek almış yürüyorsunuz kim tutabilir sizi kim yetişebilir.Yiyin için aksırana ,tıksırana dek yiyip,içip gezin.Birdahamı geleceksiniz dünyaya.Allah sizlere hakkıyla muamele edeceğinden hiç şüpem yok.çünkü o adil ve hakkaniyetlidir.Alemlerin rabbine havalesiniz.Sınav kazanıp atanmayan 2351 vhki 8 yıl ve 16 bayramdır size hayır dua okuyan 2351 vhki den biri...
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?