PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hekim Sendikası Promosyona İtiraz Etti! Promosyon Hekimlerin Maaşlarına Orantılı Olarak Dağıtılsın

Hekim Birliği Sendikası tarafından eşitliğin her zaman adalet olmadığı söylemiyle Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı promosyon protokolüne itiraz edildi.

Sendika 29.12.2022, 14:02 Cansu Polat
Hekim Sendikası Promosyona İtiraz Etti! Promosyon Hekimlerin Maaşlarına Orantılı Olarak Dağıtılsın

Hekim Birliği Sendikası, hekimlerin maaşları ile orantılı olacak şekilde promosyon ödemesi yapılması için Sağlık Bakanlığına başvuruda bulundu.

Hekim Birliği Sendikası Genel Başkanı Uz. Dr. Hatice Çerçi Balcıimzalı yazıda, “Promosyon Tutarı’nın Eşit bir şekilde herkese aynı oranda pay edilerek dağıtılması uygulamasına son verilerek, Sendikamız Üyesi olsun/olmasın Hekimler ile Hekim Dışı Personel arasındaki Statü/Unvan farkı gözetilerek yapılması” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (62)
ali 1 ay önce
Hekimler başka bankadan alsın Diger personel başka bankadan alsın bakalım kime daha fazla ödeme yapılacak...karsınızda bir milyon Diger personel var....siz kaç kişiydiniz.??????
Bir ebe 1 ay önce
Bende teşvikleri orantılı istiyorum.
DiyarBekirli 1 ay önce
ah benim dar görüşlü doktorum. benim bulunduğum hastanede yaklaşık 70 doktor bulunurken hekim dışı sağlık çalışanlarının sayısı ise 500'ün üstünde. Gerçi suç sizde değil sezi bu hale getirenlerde. Size zannettirmişler ki dünya etrafınızda dönüyor. Acıyorum bu halinize.
personel 1 ay önce
Bizdeki doktorların birçoğunun kafası bu işte herkesi ünvan ve statü üzerinden gören ve düşünen etiket aşığı bir güruh lafa geldimi hepsi insandan dem vurur eşitlik der adalet der konu para oldu mu babasını tanımaz bir yapı artık hekimlerden soğudum yapmayın böyle ölümlü bir hayatımız var ve yerin dibine batası ünvanlarınız toprak altında sizinle yok olacak orada herkes eşit yaptıklarından sorulacak (İnsanı insan olarak gören ve ünvanlarına tapmayan Hekimleri tenzih ederim)
Feride Gümüş 1 ay önce
Tiksindik artık sizden. Sizin gibilerden ne hastaya ne vatana ne de millete ne hayır gelecek. P** egolu yaratıklar
Sağlık 1 ay önce
Doğru THY de çalışan pilotların sayısında bir milyon olduğu için banka pilot başına 200 bin TL promosyon verdi ????????????????????
ali 1 ay önce
CAHİL kardeşim saglık evlerinde doktormu var ...biz bu meslege 40 yılımızı verdik.sağlık ocaklarında ....20 yılı doktorsuzdu...
murat 1 ay önce
aliye cahil diyen cahile ...hastanede tek doktor ne b.k yiyecek...bunun bir ekip işi olduğunu temizlik personelinden hekimine kadar herkezin bir görevi olduğunu unutan cahil,kimseye hakaret etme herkezin görevi ayrı ameliyatta kullanacağın aleti git sterilize et ,git kan tahlillerini al röntgen çek ....hepsini yapabilecenmi
ali cahiline 1 ay önce
doktor olmasa sen ne bok yicen hastanede ?
asabi 1 ay önce
hekim olmuş insan olmayı başaramamış, eğer öyle olacaksa personel sayısı hekimlerin 3 katı. personele daha fazla verilmesi lazım. ayrıca sağlık bakanlığının bu sendikaya dava açması lazım. personeli aşağıladığı için
BEYİN CERRAHI 1 ay önce
BUNUN İNSANLIKLA NE ALAKASI VAR..BU,HAKKINI ARAMAKLA İLGİLİ..TIPKI BAZI İNSANLARIN DOKTOR MAKETİ YAKMASI GİBİ..SENDİKANIN BU TALEBİNİ DESTEKLİYORUM..
murat 1 ay önce
Allahınızı seviyorsanız bakanlığı ayırın Doktorlarımız tepemizden inmek istemiyor o kadar üstün görüyorlarki...biz diyoruzki doktorluk zor meslek hakları verilmeli onlar diyoki bize daha fazla verilmeli...Ayırında kendi modern çağdaş lüks hayatlarında yaşasınlar
Sie 1 ay önce
Karı da ister misiniz?
Ebe 1 ay önce
Evet saygısız yorumları silin editörler herşey konuşulur ama saygı ölçüsünde
BEYİN CERRAHI 1 ay önce
BÖYLE AHLAKSIZ YORUMLARI YAYINLIYORSANIZ,SİZİNDE AHLAK SEVİYENİZ BU DEMEKTİR...
farkımız ne 1 ay önce
sizin gözünüzü toprak doyuracak elbet
Yılların Sağlıkçısı 1 ay önce
Sevgili hekimlerimiz daha fazla promosyon verilmeliydi diye itiraz etselerdi daha doğru olurdu aynı zamanda sağlık çalışanlarını da yanında görürlerdi neyse bir bildikleri vardır diyelim.
Seyfi Kartalkuşunca 1 ay önce
şöyle yapalım mı çalışanlar artı maaş bu şekilde orantı yapalım mı?
Doktor 1 ay önce
Yspler tutuştu
DOKTORCUK! 1 ay önce
SİZİ BU ZİHNİYETTE YETİŞTİREN MEKTEBİN... SANIRIM FAKÜLTELERDE EGO DERSİ DE VERİLİYOR SİZLERE. YSP DİYE BİR ŞEY YOK KARDEŞİM. AYNI ÇATI ALTINDA ÇALIŞSAK DA FARKLI MESLEKLERİN MENSUPLARIYIZ. SİZİN ZİHNİYETİNİZE GÖRE HAKİM ADALET PERSONELİ, AVUKAT YARDIMCI ADALET PERDSONELİ! GELİŞİM ÇAĞINDA KENDİSİNİ DERS ÇALIŞMAK İÇİN KAPATIP SAĞLIKLI SOSYAL İLİŞKİ KURAMAMIŞ VE İLETİŞİM BECERİSİNDEN MAHRUM KALMIŞ, ÇÖZMÜŞ OLDUĞU ÖSYM SORULARIYLA KENDİSİNİ DÜNYANIN EN ZEKİLERİNDEN OLDUĞUNU SANAN EGO SAVAŞÇISI HEKİMLERDEN BİRİSİSİN MUHTEMELEN KARDEŞİM. DÜNYA SİZİN ETRAFINIZDA DÖNMÜYOR VE ZANNETTİĞİNİZ GİBİ YÜKSEKLERDE GÖRMEYİN KENDİNİZİ. SAĞLIK CAMİASINDAKİ DİĞER MESLEK MENSUPLARINI AŞAĞILAR TUTUMUNUZDAN VAZGEÇİN, HADDİNİZİ BİLİN. HİÇ BİR HEKİMLİK İNSANLARA TEPEDEN BAKMA VE HADSİZCE KONUŞMA HAKKI VERMEZ SİZLERE! ENİNDE SONUNDA SAYGI DUYMAYI ÖĞRENECEKSİNİZ!
asabi 1 ay önce
@Doktor a** saygılarımla
ali veli 1 ay önce
hadi lan oradan..3 kuruşa mı tutuşacak diğer sağlık personelleri..kendinizi nirvananın tepesinde zannediyorsunuz..hayatınız boyunca bir organın özelliklerinden başka neyi biliyorsunuz siz..ekonomi cahili adam..
doğrucu davut 1 ay önce
Tutuşan belli dostum açıklamayı yapan kim iyi oku
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.