PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hekim Birliği, Şiddetin Önlenmesi İçin Başhekimliklere Verilecek Dilekçe Yayınladı!

Hekim Birliği Sendikası hastane Başhekimliklerine verilmek üzere sağlıkta şiddetin önlenmesi için taleplerin yer aldığı örnek dilekçeyi paylaştı.

Sendika 21.09.2022, 01:06 21.09.2022, 01:19 Cansu Polat
Hekim Birliği, Şiddetin Önlenmesi İçin Başhekimliklere Verilecek Dilekçe Yayınladı!

Kapsamlı bir çalışma sonucunda hazırlanan Hekim Birliği Sendikası “Sağlıkta Şiddettin Önlenmesi İçin Talepler” başlıklı dilekçe örneğinde hastane girişlerinde Xray taramasından girişlerin tek kapıdan yapılmasına varana kadar bir çok başlıkta talepler ve öneriler yer aldı.

Hastane Başhekimlikleri’ne verilmek üzere hazırlanan dilekçe örneğinde idarelere verilen yasal sorumluluklar hatırlatılarak çalışan güvenliği ve şiddetin önlenmesi için çıkarılmış olan yasal mevzuatlar hatırlatıldı.

Kanun, Yönetmelik ve Genelgeler ışığında çalışanların güvenli bir çalışma ortamında çalışma hakkının sağlanması talep edilirken, çalışanın bu yönde önerilerde bulunma hakkının olduğu vurgulandı.

BAŞHEKİMLİKLERE VERİLECEK DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorumlar (2)
çözü 6 gün önce
bu dilekçe büyük oranda uygulanmakta ama bazı konular çözümlenemiyor önlemler artırılmalı , acillerde polis merkezi bulunmalı çok sayıda polis olmalı güvenlik yetkisi bir yere kadar, uzun bekleme süreleri hasta yoğunluğu bir şekilde eritilmeli çözümü vardır ha birde kamu spotu yapılsın kamu spotu ile çok iş başarılır
dikkat 6 gün önce
elinde pompalı tüfekle öyle ortada gezmiş nasıl oluyorsa akıl alır gibi değil hiç mi bir insanın farkındalığı yoktu orda gören olmamış
15
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?