Ali Yalçın: Ülkemiz, Üyemiz Ve Yerküremiz İçin Çalışıyor,Ter Atıyoruz! Ali Yalçın: Ülkemiz, Üyemiz Ve Yerküremiz İçin Çalışıyor,Ter Atıyoruz!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu projenin sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının karşılaştığı önemli sorunlardan biri olan kreş ihtiyacına cevap vereceğini belirtti.

Doğan, "Göreve geldiğimiz günden itibaren ‘eser sendikacılığı’ ve ‘hizmet sendikacılığı’ anlayışıyla hareket ettiklerini ifade ederek, Sağlık-Sen Otel, Sağlık-Sen Taksi, Etüt Merkezi, SİMER gibi projeleri hayata geçirdiklerini belirtti. Şimdi de sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının kreş sorununu ortadan kaldırmak amacıyla 'Sağlık-Sen Kreş' projesini başlatıyoruz" dedi.

Sağlık-Sen Kreş projesinin önümüzdeki günlerde birçok ilde faaliyete geçeceğini müjdeleyen Doğan, "Yakın tarihte illerimizde Sağlık-Sen Kreş tabelalarını göreceğiz. Böylece sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının bir sorununu daha ortadan kaldırmış oluyoruz" şeklinde konuştu.