Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında 300 Yeni İhraç!

Sağlık Bakanlığı kaynaklarımızdan edindiğimiz son dakika bilgisine göre, Bakanlığın Merkez ve Taşra Teşkilatında görevli memurlardan 300'e yakın kişinin az önce ihtaracına karar verildi. Herhangi bir basın açıklaması, bülten yayınlanmayan ihtiyaçlarla ilgili 300 kişinin komisyon kararına istinaden ihraçları ÇKYS sistemine düşmeye başladığı öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı 06.03.2020, 17:25 09.03.2020, 15:43 Güler Sağlam
Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra  Teşkilatında 300 Yeni İhraç!

Bakanlık Kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre, ihraç kararlarının yapılan mevcut incelemelerinin durumuna göre devam edebileceği yönünde.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan, birçok branşta görevli iç denetçi, mühendis, mimar ve taşra teşkilatında görev yapan uzman tabip, tabip, diş  tabibi, eczacı, ebe, hemşire ve saglik memuru unvanlarınında yer aldığı 300'e yakın kişinin ihracına karar verildi.saglikpersonelihaber.net 

TIKLAYIN

İhtiyaçlarla ilgili, akıllara pek çok soru geliyor. Özellikle merkez teşkilatında görevli olanlar için kimlerin referansı olduğu?

Referansı olmayanın çalışamadığı bilinen merkez teşkilatta, bu kişiler kimlerin referansiyla tayin oldular yada geçici görevlendirildiler?

Bu kişileri kim yada kimler denetci, müfettiş yaptı? 

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
İlker 12 ay önce
Bu kişiler kimlere korku salıp susturdu, suçsuz çalışanlara sebepsiz cezalar verdirip insanların yaklaşmasını engelledi. EN YÜKSEK CEZA MAHKEMESİ yargılamalı böylelerini.
saglıkçılar 12 ay önce
fetodan ihraç mı yoksa bakanlıkta çalışan personeli göndermişler mi
M. Ruhgöz 11 ay önce
Müfettiş denetçi diyorsunuz bu şakamı. Bunlara güvenip kimler kimlerin günahını aldı acaba? Nasıl gizlenmiş bunlar? Kim korumuş?
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?