Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında 300 Yeni İhraç!

Sağlık Bakanlığı kaynaklarımızdan edindiğimiz son dakika bilgisine göre, Bakanlığın Merkez ve Taşra Teşkilatında görevli memurlardan 300'e yakın kişinin az önce ihtaracına karar verildi. Herhangi bir basın açıklaması, bülten yayınlanmayan ihtiyaçlarla ilgili 300 kişinin komisyon kararına istinaden ihraçları ÇKYS sistemine düşmeye başladığı öğrenildi.

Son Dakika! Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra  Teşkilatında 300 Yeni İhraç!

Bakanlık Kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre, ihraç kararlarının yapılan mevcut incelemelerinin durumuna göre devam edebileceği yönünde.

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan, birçok branşta görevli iç denetçi, mühendis, mimar ve taşra teşkilatında görev yapan uzman tabip, tabip, diş  tabibi, eczacı, ebe, hemşire ve saglik memuru unvanlarınında yer aldığı 300'e yakın kişinin ihracına karar verildi.saglikpersonelihaber.net 

TIKLAYIN

İhtiyaçlarla ilgili, akıllara pek çok soru geliyor. Özellikle merkez teşkilatında görevli olanlar için kimlerin referansı olduğu?

Referansı olmayanın çalışamadığı bilinen merkez teşkilatta, bu kişiler kimlerin referansiyla tayin oldular yada geçici görevlendirildiler?

Bu kişileri kim yada kimler denetci, müfettiş yaptı? 

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 15:43

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlker
İlker - 4 ay Önce

Bu kişiler kimlere korku salıp susturdu, suçsuz çalışanlara sebepsiz cezalar verdirip insanların yaklaşmasını engelledi. EN YÜKSEK CEZA MAHKEMESİ yargılamalı böylelerini.

saglıkçılar
saglıkçılar - 4 ay Önce

fetodan ihraç mı yoksa bakanlıkta çalışan personeli göndermişler mi

M. Ruhgöz
M. Ruhgöz - 4 ay Önce

Müfettiş denetçi diyorsunuz bu şakamı. Bunlara güvenip kimler kimlerin günahını aldı acaba? Nasıl gizlenmiş bunlar? Kim korumuş?

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------