Sağlık Bakanlığı Yıllık İzinlerin Devri için Yazı Yayınladı!

Sağlık Bakanlığı 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu personel ile 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi ile 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesine göre istihdam edilen sözleşmeli personelin ve Aile Hekimlerinin ve Aile Sağlığı Elemanlarının, Vekil Ebe ve Hemşirelerin, aynı şekilde sözleşmeli il yöneticileri/sağlık tesisi yöneticilerinin kullanamadıkları yıllık izinlerini 2021 yılına devredilmesi için Genelge yayınladı.

Sağlık Bakanlığı 10.11.2020, 11:42 10.11.2020, 12:29 Güler Sağlam
Sağlık Bakanlığı Yıllık İzinlerin Devri için Yazı Yayınladı!

TIKLAYIN

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Mahmut Semihsever 6 ay önce
Haber yayınlanalı neredeyse 10 dk. oldu ancak Semih DURMUŞ'tan yeni kazanımımız açıklaması gelmedi :D , Durali, Şemsettin hele bi bakın şu adama odasında mı? sağlığı sıhhati yerinde mi?
Yorumcu 6 ay önce
Semih Durmuş hala yazıyı sahiplenmedimi? Ben mi göremedim. Girişimlerimiz sonucu yıllık izin devrini KAZANDIK demedi mi uyanık hala:))
Begonvil 6 ay önce
Zahmet olmuş aslında şaşırdım devrine o izinler hiç olur diyodum
ramazan 6 ay önce
semih durmuş gibi uyanıklar bizim sırtımızdan daha çok kral gecinir bizde bu kafa olduktan sonra bu gibi zihniyetli kurnazlar çok olacak ..
ASE 6 ay önce
Aselere hala ek ödeme verilmedi hala ya halaaa almisiz gibi bı algı olusturuldu ve vergi dilimi kesintisi den elimizde maaş kalmiyr sağlıkcilari vergiden muaf tutun bu kadar mibencil vicdansizsiniz ya sevi digimiz şeye bak izinmis yahu çıldırmak uzereyiz çoğu aseler covid ölenler dizboyu kamudisi Aseye hala kadro yok yok da yokarkadas çıldırmak uzereyiz patlicaz az kaldı bakan o kadar uzakki sadece covid sayısı veripduryr arkadaş şaka gibi yaş çıldırmak uzereyiz yeterrrrartik
Emin 6 ay önce
2019 dan devreden kullanılamayan izinler ne olacak?
sağlıkcı 6 ay önce
yazıyı okumadın mı? sorun zaten 657'de 2019 yılı izinlerinin devredilmiyor olmasıydı.
4/B de de 2020 devretmiyordu. Şimdi hak kaybı yaşanmayacak.
16
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?