Korona İle Durdurulan Tıpta Uzmanlık Bitirme Sınavları Yeniden Başlıyor!

T.C. Sağlık Bakanlığımızın pandemi sürecinde durdurmuş olduğu tıpta uzmanlık tez değerlendirmeleri ve tıpta uzmanlık bitirme sınavları 27 Mayıs 2020 tarihinden itibaren yeniden başlatılıyor.

Korona İle Durdurulan Tıpta Uzmanlık Bitirme Sınavları Yeniden Başlıyor!

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığı coronavirüs bilim kurulunun önerileri doğrultusunda birçok tedbir alınmış ve bu çerçevede 01.04 2020 tarih ve E.617 sayılı yazı ile 01.04.2020 tarihinden itibaren ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliğinin uzmanlık öğrencilerinin uzmanlık tez ve değerlendirmesi başlıklı 19. Maddesi uyarınca yapılmakta olan uzmanlık sınavını ve aynı yönetmeliğin uzmanlık eğitimini bitirme sınavı başlıklı 20. Maddesi uyarınca yapılmakta olan uzmanlık eğitimi bitirme sınavının yapılmaması uzmanlık eğitimi verilen kurumlarına duyurulması kararının ardından sınavlar durdurulmuştu.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaynak ?
Kaynak ? - 2 hafta Önce

Kaynak yok mu amk?

SIRADAKİ HABER