Anne Ve Baba Hatırası İçin Bağış Yaptı

Emekli hemşire Yıldız Yıldızbayrak, ilçedeki devlet hastanesine bu cömert bağışı, merhum anne ve babasının anısını yaşatma amacıyla gerçekleştirdi. Bu anlamlı hareket, Çamoluk halkı tarafından büyük bir saygı ve sevgiyle karşılandı.

Hastaneye Sağlanan Büyük Katkılar

Çamoluk Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamaya göre, bağışın hastaneye sağladığı önemli katkılar da kamuoyuyla paylaşıldı. Bağış kapsamında, masa üstü bilgisayarlar, Z-Trans sedye, klima cihazları, diş ünitesi, otoklav cihazı, tansiyon aletleri, aspiratörler, serum askıları, camlı dolaplar, bekleme koltukları, çok fonksiyonlu yazıcılar, ekranlı TV'ler ve bir dizi tıbbi ekipman hastaneye teslim edildi. Ayrıca hastanenin pencerelerine seyyar sineklikler takıldı.

Çamoluk İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği, bu anlamlı bağış için Yıldız Yıldızbayrak'a teşekkürlerini ileterek, "Değerli bağışçımıza Çamoluk İlçe Devlet Hastanemize verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Çamoluk İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği olarak tüm çalışanlarımız adına teşekkür ederiz." dedi. Bu tür bağışlar, toplumun sağlık hizmetlerine duyduğu desteği vurguluyor ve hastanelerin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor.