PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yardımcı Hizmetler Sınıfının Talepleri Meclis Kürsüsünde

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özeli SAVDES-SEN isimli sendikanın geçtiğimiz hafta kendilerine gelerek Yardımcı Hizmetler Sınıfının kaldırılması talebini dile getirdiklerini Meclis kürsüsünden ifade etti.

Gündem 03.12.2022, 04:57 03.12.2022, 06:04 Cansu Polat
Yardımcı Hizmetler Sınıfının Talepleri Meclis Kürsüsünde

Özgür Özel, Yardımcı Hizmetler Sınıfı kadrosunun kaldırılmasına yönelik hem Milliyetçi Hareket Partisinin hem de kendi partilerinin seçim beyannamesinde bu konunun yer aldığını söyledi.

Beş yıl boyunca iktidara her konuda destek olup kendi beyannamesindeki bu sözü yerine getirme konusunda Milliyetçi Hareket Partisinin bir adım atmasını bekliyorlar ama bu adım bir türlü gelmiyor.

Aynı şekilde, getirilecek olan, sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi düzenlenmesinin bu hizmet sınıfında çalışan tüm personeli kapsamasını talep ediyorlar.

Yorumlar (5)
2351 2 ay önce
Sadece kürsüde. Bizler torba yasanın içine girsin yıl bitmeden kanunların istiyoruz ,Editör sende gündemde tut artık YHS 'nı . Bizler liyakat sahibi insanlarız çoğumuz üniversite bitirdi ,kariyer bizimde hakkımız Lütfen artık gündem oluşturun .
Karabük 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor nerede sizin adaletiniz nerde sizin miliyetciliğiniz nerde sizin devletviliğiniz MHP oy yok verdiği sözü tutmayan insanlarla işimizde yok
yhs 2 ay önce
yardımcı hizmetler sınıfı müjde bekliyor
Yhs 2 ay önce
Sayın bakanlarımız bu konuya bir çözüm bekliyoruz 110 bin yhs li olarak teknik mezun teknik iş yapan teknisyen veya tekniker olsun genel iş yapan arkadaşlarda memur olsun torba yasanın içine girsin yıl bitmeden kanunların istiyoruz
hizmetli 1 ay önce
MHP TÜRKÜM DEMEYE KORKAR OLMUŞ VERDİĞİ SÖZ DEMİ DURACAK
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.