Vatandaş: Sağlık Müdürlüğü Ek Binasındaki Sarsıntılar Nedeniyle Deprem Oluyor Sanıyoruz!

Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü ek binası’nda işlemlerini halledebilmek için giden vatandaşlar İddialara göre hemen yan tarafındaki demiryolu sebebi ile gün içerisinde birçok kez sarsılıyor.Her tren geçişinde deprem oluyor sandık diyen vatandaşlar konu hakkında binanın sağlamlığı konusunda şüpheli olduklarını dile getiriyorlar.

Vatandaş: Sağlık Müdürlüğü Ek Binasındaki Sarsıntılar Nedeniyle Deprem Oluyor Sanıyoruz!

Bakanlığın yeniden yapılanması kapsamında 694 Sayılı KHK ile Halk Sağlığı Müdürlüğü  ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği olarak hizmet veren kurumlar İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde birleştirilmişti. Kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması amacıyla  özel hizmet binaları kapatılmış ve Zonguldak Valiliği ve Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü adına tahsis edilen  İl Sağlık Müdürlüğü’ne ait Acılık Belediye Bulvarında bulunan ek bina hizmete açılmıştı.

TIKLAYIN

BİNA ESKİ VATANDAŞLAR KORKUYOR

Konu ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü ek binası’nda işlemlerini halledebilmek için gün içerisinde birçok vatandaşın uğradığı düşünüldüğünde eski bir binanın devlet kurumuna verilmesi tepki konusu oldu.

İddialara göre Acılık Belediye Bulvarında bulunan bina hemen yan tarafındaki demiryolu sebebi ile gün içerisinde birçok kez sarsılıyor.

Her tren geçişinde deprem oluyor sandık diyen vatandaşlar konu hakkında binanın sağlamlığı konusunda şüpheli olduklarını dile getiriyorlar.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 20:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER