Vali Sağlık Çalışanlarının Çocuklarını Unutmadı!

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını evlerinde ziyaret etti.

Vali Sağlık Çalışanlarının Çocuklarını Unutmadı!

Gece gündüz demeden vatandaşın sağlığı için çalışan sağlıkçılarımızın yanlarında olduklarını belirtmek ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, İlimiz Merkez 2000 Evler Mahallesinde ikamet eden sağlık çalışanları Radyoloji Teknisyeni Onur Doğan ile eşi Hemşire Meral Doğan ve üç çocuklarını evlerinde bizzat ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, kendileri ile sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

TIKLAYIN

Çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını tebrik eden Vali Aktaş, çocuklara Bayrak, Kitap ve Kalem Seti hediye etti.

Sağlık çalışanları ve çocukları ise; ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ifade ederek, Vali İlhami Aktaş’a ve beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

Vali Aktaş’ın sağlık çalışanlarını ziyaretlerine; Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ve Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yücel Şal da eşlik etti

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 16:43

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER