Savcılık 'İğne Kör Etti' İddiaları İçin Soruşturma Açtı!

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde "iğne kör etti" iddialarına ilişkin Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Savcılık 'İğne Kör Etti' İddiaları İçin Soruşturma Açtı!

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde "iğne kör etti" iddialarına ilişkin Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

TIKLAYIN

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği'nde bir süredir tedavi gören hastaların yapılan iğne sonrasında görme yetisini kaybetmesine ilişkin haberlerin suç ihbarı niteliğinde değerlendiren Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı, konuyla ilgili soruşturma başlattığını ve ilgili hukuk birimlerine talimat verdiğini açıkladı. Açıklamada, "Bazı medya organlarında 'Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi alternatif ilaç kör etti' şeklindeki haber içeriği ile ilgili olarak, henüz Cumhuriyet Başsavcılığımıza mağdur olarak başvuruda bulunmamasına rağmen, haber içeriğinin suç ihbarı niteliğinde olduğu değerlendirerek, olay duyulur duyulmaz ilgililer hakkında re'sen soruşturma başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi.

İğneden zarar gördüğü iddia edilen hastaların kimliklerinin tespit edilmesi, müşteki sıfatıyla ifadelerinin ve adli raporlarının aldırılması için ilgili hukuk birimine talimat verildiği aktarıldı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIKÇININ SESİ
SAĞLIKÇININ SESİ - 5 ay Önce

Sendikamız Sağlık sen bütün 13.000 ve 30.000 TL aralığında maaş alan ve tek kriteri eş, dost, akraba, arkadaş ve sendika yönetiminin tanıdığı olma olan sözleşmeli Başkan Başkan yardımcılığı, atamalarına ses çıkarmasın.., yine sendikamız sağlık-sen en başarılı bir sağlık çalışanının bile hayatı boyunca yerlesemeyebilecegi bu sözleşmeli idarecilige ses çıkarmasın.., gitsin neredeyse memurluktan hiç bir ücret farkı olmayan GYS ile ki buna GYS bile denmez buradaki Şeflik sinavındaki 100 TL danışıklı dövüşü reklam yapsın.., pastanin büyüğü eşe dosta, tozları ise bütün sağlık çalışanlarına, şu bilinsin ki sağlık çalışanlarının sabrı tükenmek üzere.., umarım sendikamız bu vurdum duymazlıga bir son verir yoksa Sendikadan Türkiye geneli bir istifa furyası başlarsa kimse durduramaz.., vesselam

SIRADAKİ HABER