SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, yayınlayalım!

SaglikPersoneliHaber.Net'in haberin içinden sağlık personeli haber hattına görüntü veya bilgi göndererek, gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz. Haberinizi yollayın, gündemi siz belirleyin...

Gündem 14.07.2021, 20:27 15.07.2021, 02:20
SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, yayınlayalım!
© saglikpersonelihaber.net

Siz de çalıştığımız sağlık kuruluşunda karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri WhatsApp haber hattımıza yada E-posta adresimize veya İletişim Bölümümüz aracılığıyla bize göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz.

HABERLER SaglikPersoneliHaber.Net'te NASIL YER ALIR?

Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her durumda karşılaştığınız yada şahit olduğunuz bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı - E-Postamızı veya İletişim bölümümüzü kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz. Hiç bir şart ve koşulda isminiz yayınlanmayacaktır.

NE TÜR HABERLER YOLLANABİLİR?

Çalıştığınız kurumda başınıza gelen bir mobbing olayı, Devlet Memurları Kanunu aykırı uygulamalar, Sağlık Bakanlığı Yönetmelik vb. yazılı emirlerine uymayan uygulamalar, ileride devleti zarara uğratacağını düşündüğünüz durumlar, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı anında yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Haber sitemizde bugüne kadar bir çok haber bu şekilde paylaşılmış, dahası konu haber olduktan sonra büyük oranında uygulamalarda düzeltmeler yapıldığı tespit edilmiştir. 

NOT: WhatsApp hattımız başta olmak üzere diğer iletişim kanallarımıza gün içerisinde bir çok görüntü, video ve haber düşmektedir. Tahmin edersiniz ki aşırı bir yoğunluk oluşmaktadır. Haberleriniz görevli editör arkadaşlarımız tarafından sırasıyla değerlendirilmekte ve kullanılmaya çalışılmaktadır.

Siz gönderin, biz yayınlayalım.

SaglikPersoneliHaber.Net WhatsApp Haber Hattı Numarası: +90 530 5578393

E-Posta Adresimiz: saglikpersonelihaber.net@gmail.com

İletişim formu için tıklayınız.

İnstagram üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Twitter üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Facebook üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Hatice Öztürk 2 yıl önce
Malesef bu sadece kamu calışanlari icin değil özellerde calisan arkadaşlarimiz çok komik rakamlara az eleman sayısı ili daha fazla iş yüküyle calışmaktadırlar devletin özdl kurumlarada bir standart getirmesi gerekmektedir.Özellerde çalışan saglıkçılar daha çok sömürülmektedir.
Elif Nur 2 yıl önce
Zimmete düşmeyenler en son ne zaman düşecekler
madur olan teknısyen gurubu 2 hafta önce
saglık bakanlıgında atama ıstıyoruz orta ogretıme yapılan haksızlık var cevre saglık teknısyen alımı ve dıger teknısyen alımı yapılmasını ıstıuyoruz bunu haber yapın lutfen
9
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?