SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, yayınlayalım!

SaglikPersoneliHaber.Net'in haberin içinden personel sağlık haber hattına görüntü veya bilgi göndererek, gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz. Haberinizi yollayın, gündemi siz belirleyin..

Gündem 01.03.2022, 17:11 01.03.2022, 17:13
SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, yayınlayalım!
© saglikpersonelihaber.net

Siz de çalıştığımız sağlık kuruluşunda karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri WhatsApp haber hattımıza yada E-posta adresimize veya İletişim Bölümümüz aracılığıyla bize göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin gizli kalacağından emin olabilirsiniz.

HABERLER SaglikPersoneliHaber.Net'te NASIL YER ALIR?

Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her durumda karşılaştığınız yada şahit olduğunuz bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı - E-Postamızı veya İletişim bölümümüzü kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz. Hiç bir şart ve koşulda isminiz yayınlanmayacaktır.

NE TÜR HABERLER YOLLANABİLİR?

Çalıştığınız kurumda başınıza gelen bir mobbing olayı, Devlet Memurları Kanunu aykırı uygulamalar, Sağlık Bakanlığı Yönetmelik vb. yazılı emirlerine uymayan uygulamalar, ileride devleti zarara uğratacağını düşündüğünüz durumlar, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı anında yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Haber sitemizde bugüne kadar bir çok haber bu şekilde paylaşılmış, dahası konu haber olduktan sonra büyük oranında uygulamalarda düzeltmeler yapıldığı tespit edilmiştir. 

NOT: WhatsApp hattımız başta olmak üzere diğer iletişim kanallarımıza gün içerisinde bir çok görüntü, video ve haber düşmektedir. Tahmin edersiniz ki aşırı bir yoğunluk oluşmaktadır. Haberleriniz görevli editör arkadaşlarımız tarafından sırasıyla değerlendirilmekte ve kullanılmaya çalışılmaktadır.

Siz gönderin, biz yayınlayalım.

SaglikPersoneliHaber.Net WhatsApp Haber Hattı Numarası: +90 530 5578393

E-Posta Adresimiz: saglikpersonelihaber.net@gmail.com

İletişim formu için tıklayınız.

İnstagram üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Twitter üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Facebook üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Telegram üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar (8)
Hatice Öztürk 3 yıl önce
Malesef bu sadece kamu calışanlari icin değil özellerde calisan arkadaşlarimiz çok komik rakamlara az eleman sayısı ili daha fazla iş yüküyle calışmaktadırlar devletin özdl kurumlarada bir standart getirmesi gerekmektedir.Özellerde çalışan saglıkçılar daha çok sömürülmektedir.
Elif Nur 3 yıl önce
Zimmete düşmeyenler en son ne zaman düşecekler
Tuncay başkurt 11 ay önce
Şu sağlık bakanlığı hemşire alımlarını bir an önce aciklasin beklemekten herkes yoruldu artık sağlık çalışanlarının yükü çok ağır ANKARA'DAKİ bayan doktorun 36 saat nöbetten çıktıktan sonra kazada yaşamını yitirdi bunlarda insan bunun vebali kimde acaba okadar çok yogunlarki dinlenmeye vakitleri yok sayın BAKAN bir an evvel hemşire atamalarını açıklasın saygılar 09 AYDIN
Dr Bektaş 6 ay önce
Drlarin dün ve bugün ki iş bırakma eylemlerini niye haber yapmıyor sunuz, niye görmezlikten geliyorsunuz nasıl sağlık haberciliği yapıyorsunuz ilginç.
Nejla 5 ay önce
Sağlık bakanlığı personeli VHKİ 657 ye tabi memurdum emekli oldum. Ek gosterge 650 neden bizler hiç konusulmuyoruz 23 yıl severek isteyerek hizmet ettim şükür, bizim kurumumuz farklimi biz memurlarda hastanede her türlü hizmeti verdik. Ama bizlere ek gösterge yok, yeni emekliyim, emekli maaşım asgari ücretin altında niçin sınıf ayricaligi yapiliyor ki çok maasmi aliyoruzki bizi gören hiç yok gündeme getiren yok hiç değilse biraz memurlarında göstergelerini artırın da ayliklarimizda biraz artış olsun gecinemiyoruz.
madur olan teknısyen gurubu 11 ay önce
saglık bakanlıgında atama ıstıyoruz orta ogretıme yapılan haksızlık var cevre saglık teknısyen alımı ve dıger teknısyen alımı yapılmasını ıstıuyoruz bunu haber yapın lutfen
Mağdur kişi 6 ay önce
Temizlik personellerine işkur üzerinden direk atanan sürekli işçi olsalar dahi personel yetersizliği öne sürülerek mazeret durumu tayin hakları kullandırılmamaktadır bu duruma çözüm getirilmesi için yetkililere sesimizi duyurmak istiyoruz
Başlık yanlış 6 ay önce
Başlık yanlış admin;
"SaglikPersoneliHaber.Net'e yazın, İŞİMİZE GELENİ yayınlayalım!" yazarsan iyi olur. Saygılar.
26
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?