Sağlık Müdürü Ali Bulut Filyasyon Çalışmasında Şoförlük Yaptı!

Kırşehir'in başarılı Sağlık Müdürü Ali Bulut, bugün sahaya çıkarak filyasyon ekibinde yaşanan şoför ihtiyacı üzerine araçlarını kullanarak destek verdi

Gündem 15.10.2020, 16:54 15.10.2020, 16:59 Güler Sağlam
Sağlık Müdürü Ali Bulut Filyasyon Çalışmasında Şoförlük Yaptı!

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, filyasyon ekibine, şoför ihtiyacının ortaya çıkması üzerine araçlarını kullanarak destek verdi.

Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte tüm sağlık personelinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) mücadelesinde özveriyle çalıştığını söyledi.

TIKLAYIN

Filyasyon ekiplerinin kent merkezi ve köylerde büyük fedakarlıkla görev yaptığını, salgının önlenmesi için gece gündüz çalıştığını vurgulayan Bulut, bu mücadele için Kırşehir Valiliğinin yeni araçlar tahsis ettiğini dile getirdi.

Yeni gönderilen araçlar için şoför ihtiyacı ortaya çıktığını anlatan Bulut, şunları kaydetti:

"Bunun üzerine ben ve Müdür Yardımcımız, filyasyon ekibine şoförlük yaptık. Amacımız, işlerin hızlı sürdürülmesi, aksama yaşanmamasıydı. O an oluşan ihtiyaçtan dolayı belirli aralıklarla filyasyon ekibimize şoförlük yaparak, mahallelerimizdeki çalışmalarına katkı sağlamak istedik. İşlerimizi aksatmadan fedakar arkadaşlarımıza katkı sağlamaya çalıştık. Valiliğimizin katkılarıyla yeni araçlar için oluşan şoför ihtiyacımız da giderildi."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Hakan Kalın 4 ay önce
bunlar basit reklem hareketleri. madem çıktın şöför oldun niye poz verip gazetelere dağıttın
olur 4 ay önce
valilik oluru olmadan resmi araç kullanamazsınız. reklam amaçlı yapılmış.
Sağlık 4 ay önce
Liyakatsız yöneticiler tek gaye reklam sağlıkçı sorunlarıyla ilgilenmiyor. Şöfürlük yapmış diye element üretiyor
Zador 4 ay önce
maalesef son yıllarda Ülkemizin her alanında etkili olan tribünlere oynama siyaseti burada da kendini göstermiş.Ön tekerlek nereden giderse arka da oradan gidiyor işte.Salgını değil, algıyı yönetmeye çalışıyorlar Bakanından tut İl müdürlerine kadar hepsi böyle. Olan sahada çalışan personele oluyor eziyor,yıpranıyor ve para kazanamıyor.Adam şöfor bulamama beceriksizliğini bile reklama devşirmeye çalışıyor Iq testi yapılmalı bunlara nettt.
Vay arkadaş 4 ay önce
Kırşehir de %100tavan verilmeyen bir sağlık personeli varsa lütfen buraya yazsın. Koskoca Kırşehir de tüm personel filyasyon da mı bunu öğrenmek istiyorum.
Ankara 4 ay önce
Ankara filyasyonda Sadettin köpek yatıyor malesef
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?