Sağlık Çalışanı Eşi ve Sevgilisi Tarafından Darp Edilerek Öldürüldü

İstanbul tuzla'da bir hastanede temizlik şefi olarak görev yapan Özgür K., eşi Zeliha K. ve sevgilisi tarafından darp edilerek öldürüldü.

Gündem 11.11.2020, 15:46 11.11.2020, 16:25 Güler Sağlam
Sağlık Çalışanı Eşi ve Sevgilisi Tarafından Darp Edilerek Öldürüldü

Edinilen bilgilere göre olay geçtiğimiz pazartesi Tuzla Akfırat Mahallesi Göçbeyli Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Hastanede temizlik şefi olarak çalışan Özgür K., eşi Zeliha K.'nın Cihat T. isimli bir şahıs ile ilişki yaşadığını öğrendi.

Eşini arayan Özgür K. kendisine geri dönmesi için ikna etmek istedi. Çift buluşmak için randevulaştı. Görüşmeye şüpheli Cihat T. ve yakını Mehmet T. de geldi. Özgür K. önce Mehmet T. tarafından darp edildi, ardından Cihat T. ve Zeliha K. tarafından öldürüldü.

TIKLAYIN

Şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, zanlıların Gümüşhane'ye gitmek üzere yola çıktığını tespit etti. Otomobilin geçtiği güzergahı inceleyen ekipler, şahısların Çankırı'dan geri döndüğünü belirledi.

Zanlılar Cihat T. ve Zeliha K. İstanbul girişinde polis ekiplerince yakalandı. Zanlılara yardım eden Mehmet T., Zehra A. ve Edanur A. da İstanbul'da gözaltına alındı.

İfadesi alınan zanlılar, adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (8)
Murty 2 hafta önce
Benim anlamadığım sağlıkçı kim. Ve bir temizlikçi nin yaşadığı aşk neden haber oluyor.temizlikçi sağlıkçı değildir
ferit 2 hafta önce
egonuz tavan yapmış bakıyorum... sağlık bir ekip işidir. doktor hemşire teknisyen neyse temizlikçi de o ekibin bir üyesidir.
Türkan 2 hafta önce
Sağlıkçı yok bu olayda
vatandaş 2 hafta önce
Sevgili aşk beraber yaşamak islamda haramdır ahlaken yanlış kızımız oglumuz var bu vakalar artar ibret alalım begeniyorlarsa birbirlerini evlenecek her şey örf adet ve hukuka uygun olacak..
ne alak 2 hafta önce
Sağlıkla ne laka çarpık ilişkiler bu durumu doğurmuş o kada
kerim 2 hafta önce
yazacak bir şey bulamadım. idare edin.
Ahmet Yılmaz 2 hafta önce
Temizlikçi değil, Veri Giriş Personeli
a.g 2 hafta önce
ne bileyim ya böyle olaylar çok arttı artık evlilikte insanların beklentileri arttı sanırım beklentiler karşılanmayınca da insanlar da kolaylıkla böyle şeylere yöneliyorlar ama filmin sonu her zaman güzel bitmiyor haberde gördüğümüz gibi
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?