Reisin En Çok Halk İle Arasını Açan Kibir Abidesi Bürokratlardır

Reisin en çok halk ile arasını açan kibir abidesi bürokratlardır. Yolunda a.ş olan gruptur. Çalışanları ile her kararı almayı kendinde hak gören zümredir. İnsanlar ile istediği kararı verip pandemi, korona kurallar var diye insanları bezdiren gruptur. En çok kayıp verdirecek sahte istatistik ve rakamcı grup tabi işini yapanlar üzerine alınmasın.

Gündem 23.09.2021, 04:29 24.09.2021, 02:08 Zeynep Elmalı
Reisin En Çok Halk İle Arasını Açan Kibir Abidesi Bürokratlardır

DAHA ADİL BİR DÜNYA MÜMKÜN!

Bunu dünyayı sömürenlerin yüzüne söyleyen bir lider var!

Bu konuşma Cumhurbaşkanımızın Birleşmiş Milletlerde yaptığı tarihi konuşmanın özeti!

Reis bunu dünyaya yön veren 5 büyük devletin liderlerinin gözünün içine bakarak söyledi! Bu konuşmadan sonra siyasiler, bürokratlar, iş adamları, Reise yakın olan herkes adil bir dünya için çalışmalıdır.

Daha adil bir Eskişehir mümkün mü peki, konuşmayı dinlediğim için yerelde neler olmalı. Adil bir şehir için yönetenlerin adaletli ve hakkaniyetli olması gerekir. Herkes bir ağa seçmiş yanlış doğru frensiz gidiyor.

Siyasiler desen kibir, ego, eleştiriye kapalı ne desen hemen inciniyorlar, tek bildikleri her doğru kendilerine kalmış. Makam hırsı bürümüş gözlerini unutmuşlar musallayı siyasi gücün etkisi ile insanlara tepeden bakıyorlar. Bürokratik terör var zaten enflasyon dan bıkmış olan halkı aldığı kararlar ile iyice ezen güç zehirlenmesi yaşayan oldu bitti ben öyle uygun gördüm diyen bürokratik terör var.

Reisin en çok halk ile arasını açan kibir abidesi bürokratlardır. Yolunda a.ş olan gruptur. Çalışanları ile her kararı almayı kendinde hak gören zümredir. İnsanlar ile istediği kararı verip pandemi, korona kurallar var diye insanları bezdiren gruptur. En çok kayıp verdirecek sahte istatistik ve rakamcı grup tabi işini yapanlar üzerine alınmasın.

Adalet önce yerelden başlamalıdır. Yereldeki kaymakam pandemi deyip makam hırsı yapar esnafı zora sokar ise Türkiye’den farklı 17399 kez esnafa hal hatır sorar ise, belediye başkanı öncelikli hizmeti dururken çiçek böcek işine bakar ise, müdürler makam odası derdi ile şatafat gösteriş derdine girer ise halk ne yapsın.

Bizim sağlık alanında mesela isteği dışında basit bir yönetmenliğin arkasına sığınıp yüzlerce kişi geçici görevde ise bir anne bir ev hanımı evi Şirintepe iken Şehir Hastanesine sorulmadan gönderiliyor ve pandemi var deniyor ise kaybeden hep siyaset olur. Bazı siyasilerimiz eşlerinin çalışma ortamındaki sıkıntılar için dert yanmıştır ama şimdi başkalarının derdi ne kulak tıkar olmuşlar.

İnsanlar yaşadığı olayı anlatacak makam bulamıyor, araya mesafeler konmuş bürokrat siyasiyi ne kadar yalıyor ise şikayetlere o kadar kulak tıkanıyor. Çok basit bu kadar eleştiriye rastgele çalışanları çevirin konuşun neler oluyor ne durumdasınız diye ama nerede bunu yapacak karar alıcı. Fazla mesaisi ödenmeyen izine çıkarken yapılan eziyetler, çalışanlara kullanılan dil ve üslup da cabası.

Vatandaş gözü ile sıra, muayene, tetkik için hizmete ulaşım devasa yapılar da sıkıntı var mı bence sokağa inin sorun derim. Sokak yanıyor hayat ateş pahası gerçekler farklı bizim rakam istatistik sever bürokratlar farklı söylüyor. Bakalım bu işin sonu nereye varacak.

Ancak dünya ya meydan okuyan Dünya 5’ten büyüktür diyen Reisi görünce bizde şehirdeki yanlışları dile getirelim dedik ve ilgililere küçük bir hatırlatma yapalım dedik. Dedik ama yine bize oncu şuncu buncu diyecekler. Derlerse desinler. İnsan gece gündüz demeden çalışan lideri görünce yanlışa susmak gönle razı gelmiyor.

Daha Adil Bir Şehir Mümkün !

Hüseyin Köksal

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
ali 1 ay önce
o bürokratları atayan cehape nin suçudur zaten
............ 1 ay önce
REİS NE HİKMETSE ARTIK RABİA İŞARETİNİ YAPMIYOR:))))))))))
Sabi 1 ay önce
Reis hiç kibirli değildir. Herkese karşı çok merhametli, bağışlayıcıdır, hiç kinci değildir. Tüm suç daima bakan, bürokrat ve yöneticilerdedir
....... 1 ay önce
ALLAH'ın izni ile millet ittifakı her sorunu çözecektir. MİLLET İTTİFAKINDA BU RUHU GÖRÜYORUZ ELHAMDÜLİLLAH
Dık adam 1 ay önce
Hüseyin Köksal bu kadar yaladığına göre önümüzdeki dönem bir yerlere aday olmaya çalışıyon
Tabi caniimm 1 ay önce
Reis çok iyide çevresi kötü.
sağ..mem 1 ay önce
insan lar aç gözlü tembel ..kendini çalışkan sanan toplum olduk.rakı şarap geçinemiyorum diyor..az para diyor..8 saatin toplasan 2 saat çalışıyor.çok yorul dum bügün ..naptın inşaattamı çalış tın.
Ucuz yobaz 1 ay önce
Ne rakısı ne şarabı yahu niye kafadan atıyorsun, neden bir kesimi hedef gösteriyorsun ? Rakı kaç para haberin var mı ? Rakı içen bir sürü büyük iş adamı var, senden 100 kat çalışkan, 1000 kat bu ülkeye daha faydalı. Tembelliğin rakı şarapla alakası yok. Hayatında içki içmemiş ama israf, yolsuzluk, rüşvet, torpilin , yalanın dibine vuran nice muhafazakar var. Bir sürü hayır yapan ,insanlara yardım eden deist, ateistler var mesela. Ne hikaye anlatıyorsun kör kütük cehalet içmiş ucuz yobaz kafa
17
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?